legowiska dla psów

Forum: 3,65 !!! POMOCY

« Powrót | Rozpocznij nową dyskusję »

• 3,65 !!! POMOCY
    dodał: ~KASIA, 14-10-2010, 15:29
    Hej! Moj piesek ma 5 miesiecy i wazy 3,65:( Jak poszłam z nim do weterynarza to sie załamałam:(
    Ale weterynarz powiedział ze piesek nawet nie wyglada na tyle kg! Czy mam przjsc na diete nie wiem!!?

• dodał: ~Gracja, 14-10-2010, 19:09
    ale co w tym załamującego???? Ja nic złego nie widzę w tym że twój maluch będzie ważył około4kg.
    Czy to takie straszne. jeżeli chcesz zaszkodzić psu i na siłą go odchudzać to proszę bardzo. Ale jeżeli wet nic nie mówił to nie rób tego, bo piesek może waży odpowiednio do wzrostu.
    Czy to takie ważne ile waży piesek york, czy dlatego że jest większy to masz go nie kochać, i oddać????
    Ważne żeby była zdrowy. Ze Inne yorki są mniejsze to prawda, ale za to twój jest wyjątkowy, i niepowtarzalny. Jeżeli Nie jest za gruby co do wzrostu to nic nie rób, na pewno nie na dietę teraz kiedy rośnie, bo to mu może zaszkodzić, chyba że wet sam zaleci i poda ci jak masz to zrobić.

• dodał: ~Iwona, 15-10-2010, 15:16
    moja suczka wazy 4,9 - 5 kg i nic w tym zlego jest wieksza ale to nadal york:) po prostu twoj piesek jest taki a nie inny musisz to zaakceptowac:)

• dodał: ~martyna, 19-10-2010, 09:39
    moj piesek york warzy 6 kg. i sie z tego ciesze ze nie jest taki mimi mimi :) ale i tak za malo warzy zebra mu wystaja :((

• dodał: ~KASIA, 19-10-2010, 18:15
    Mój piesek jest słodki ale niegrzeczny.Pytalam czy nie przejsc na diete bo wiem ze yorki waza mało.Mój nie jest duzy i nikt nie wiezy ze tyle wazy hehehe

• dodał: ~Gracja, 19-10-2010, 18:32
    nie jeżeli wet nic nie mówił to nie. wiesz nie wiem czy przejść na dietę ponieważ nie widzę twego pieska, i nie wiem czy nie jest za gruby co do wielkości

• dodał: ~medalion, 27-10-2010, 17:16
    lepiej z dieta nie ryzykować.

Strona 1 z 1

Wypowiedz się w tym temacie

Temat:
Treść:
Autor:
3 4 p v a m
Wpisz znaki widoczne na obrazku:

Galeria zdjęć