legowiska dla psów

Forum: 6 tygodniowy york

« Powrót | Rozpocznij nową dyskusję »

• 6 tygodniowy york
    dodał: ~Tomasz, 08-01-2012, 13:56
    Witam, i od razu proszę o pomoc! 3 dni temu dokupilam yorka do mojej suczki 4 letniej. Z akceptacja licze ze bedzie dobrze, chociaz powarkuje troche moja starsza na tą małą, ucieka od niej jak mała na nią skacze. Ale licze ze się dogadają, w koncu czeka ich wspolne zycie. Wracając do sedna sprawy mam dylemat, poneiewaz u mojego szczeniaka zauwazylam przy pazurkach białą malutką łatkę oraz pod bródką tak jakby biały krawacik. Czy to mozliwe ze york ma miałe wstawki w szatę? moja starsza nie miala niczego białego stąd moja obawa. Nie sądze, zeby jakimś cudem była mieszańcem, bo wygląda jak z okładki magazynu dla psów o yorkach. Malutka, sliczna 600 gram na 6 tygodni,ojciec to champion z piekna sierscia jedwabista do ziemi, ciemno złoty a mama ma sciete wlosy na sportowo i jest jasniejsza. Hodowca powiedzial, ze piesek wdal się w ojca, bo ma wlasnie charakterystyczne wybarwienie w kolorze bialym jak szczeniaki "po nim" podobno tak genetycznie jest. Proszę o rade, czy biały krawacik i przy pazurkach na lapce to moze byc dowod na to ze piesek jest jakimś cudem "mieszancem"?? prosze o odpowiedz!!
  • 6 tygodniowy york
    dodał: ~Tomasz, 08-01-2012, 14:03
    aha zapomniałam dodac, hodowca mnie zapewnial ze te białości szczeniakowi jak dorośnie to znikną tak jak u jej ojca... nie wiem czy to w ogole mozliwe. bardzo proszę o odpowiedz!
  • York czy nie york a może mieszaniec ?
    dodał: ~Misza, 08-01-2012, 15:29
    Jeżeli Twój piesek ma białe łatki (zaznaczam ze muszą one być niewielkich rozmiarów) to nie świadczy to wcale ze jest mieszańcem.Niekiedy szczeniaki mają takie przebarwienia i zbiegiem czasy z pewnością znikną. Sprawdź tylko czy pigment skóry w miejscu odbarwienia włosa również się nie zmienia bo jeżeli tak jest to możesz to reklamować jako wadę genetyczną - oczywiście jeżeli Twój pies jest rodowodowy i podpisałeś z hodowcą umowę kupna - sprzedaży. Bo jeżeli nie no to trzeba liczyć na cud.
  • kupie yorka
    dodał: ~sandra pe..., 31-01-2012, 17:49
    hej ma ktoś yorka na spszedaż cena do 300 albo 200
    zł kto htny pisac
  • chyba śnisz
    dodał: ~kaja, 01-02-2012, 12:28
    chyba snisz ze za tyle chcesz yorka kupic... hahahha

Strona 1 z 1

Wypowiedz się w tym temacie

Temat:
Treść:
Autor: