legowiska dla psów

Forum: agresja u mojego pieska

« Powrót | Rozpocznij nową dyskusję »

• agresja u mojego pieska
    dodał: ~fiolka, 06-07-2011, 03:38
    witam. Mam dwuletniego yorka . Kocham ją najmochniej na świecie , zawsze ją bronie i wiem że ona czuje że ja zawsze jestem przy niej . I tu zaczyna sie problem bo jak mi mój mąż i brat mówią to ją zabardzo rozpieściłam. Kiedy jestem w domu to chodzi za mną krok w krok, siada u mnie na kolanach i zasypia, a gdy tylko ktoś sie do mnie próbuje zbliżyć to zaczyna atakować ( warczy i odstrasza). Tak samo się dzieje gdy mój mąż próbuje wejść do łóżka kiedy ona ze mną już w nim jest. Na początku się z tego śmialiśmy ale teraz zaczyna nas to trochę niepokoić gdyż planujemy mieć dziecko a ona jest tak zazdrosna ze niepozwala nikomu do mnie podejsc . Nielubi też dzieci . Zachowanie takie mojej suczki jest tylko wtedy kiedy ja jestem obok. Gdy mnie w domu niema a ona zostaje sama np z mężem albo bratem to przychodzi wtedy do nich i się łasi , przynosi im piłkę-zupełnie inny piesek. KOcham ją bardzo , więc nigdy jej nikomu nieoddam mimo jej zachowania. Natomiast chciałabym aby ktoś mi doradził jak moge zwalczyć jej agresję.

• dodał: ~Iwona, 07-07-2011, 14:57
    witaj. ja mam dwa kochane yorki suczke i jej synka:)
    i mialam ten sam problem ale podwójny:P wystarczy ze ty sama zaczniesz ja wyganiac z lozka albo jak bedzie chciala przyjsc na kolana nie powiedz jej nie wolno! i nie zwracaj na nia uwagi wiem ze sere pęka ale to pomoze moje chodzily ze mna nawet do toalety i tez wydawalo nam sie to smieszne ale z czasem to sie robi meczace moje psiaki nie lubialy mojego chlopaka ale odkad zaczal poswiecac im wiecej uwagi chyba go polubily niech twoj mąż spróbuje sie z nia bawic, glaskac a ty ja odganiaj od siebie i w tedy zrozumie ze nie ona tu rządzi;D
    powodzenia

• dodał: ~fiolka, 09-07-2011, 03:05
    dziękuję :) zaczynam od jutra tresure suzitki :) mam nadzieje ze sie poprawi jej zachowanie ;)

Strona 1 z 1

Wypowiedz się w tym temacie

Temat:
Treść:
Autor:
q b v 0 k w d
Wpisz znaki widoczne na obrazku:

Galeria zdjęć