legowiska dla psów

Forum: Bezwład tylnich łapek

« Powrót | Rozpocznij nową dyskusję »

• Bezwład tylnich łapek
    dodał: ~załamana, 07-11-2012, 17:00
    Witam, prosze o rade co to może oznaczać.Wczoraj pierwszy raz zauważyłam,że czasem jak mój mały yorczek śpi i wstanie to ma jakby niedowład tylnich łapek nie piszczy ale dziwnie zamiata łapkami.Nie zdaża sie to za każdym razem ale jednak jestem przerażona.Ona ma dopiero 5 miesięcy.Czy Wasz piesek też tak ma? Co to może być?

• Bezwład tylnich łapek
    dodał: ~Dania, 07-11-2012, 17:26
    Witam
    A czy wcześniej piesek nie uległ jakiejś kontuzji? Nie zeskoczył ze stołu lub innego miejsca? Proszę delikatnie namacać czy to kontuzja łapek ( stawy skokowe) czy może miednicy.

• dodał: ~załamana, 08-11-2012, 09:48
    Witam
    Dziękuje za szybką odpowiedz.Ona cały czas z czegoś zeskakuje. Ale to raczej nie jest kontuzja,bo jak dotykam łapek to nic nie wyczuwam nie piszczy i nie ucieka z łapkami.Ona jak biega to czasem ta łapka jakby jej "nie sluchala" mam wrażenie że łapie ją paraliż na chwile.
  • Bezwład tylnich łapek u yorka
    dodał: ~Dorota, 09-11-2012, 10:55
    Jak dla mnie to raczej będzie coś ze stawem kolanowym. To częsta przypadłość u yorków. Moja sunia miała to samo, i pomimo operacji ( plastyczne piłowanie kości stawowej) nadal kuleje na tą nogę. Oczywiście przez dwa lata nic się jej nie działo jednak teraz ( ma obecnie 8 lat) nadal kuleje.
    Powinnaś czym prędzej iść ze swoim yorkiem do weterynarza.

Strona 1 z 1

Wypowiedz się w tym temacie

Temat:
Treść:
Autor:
o t z h
Wpisz znaki widoczne na obrazku:

Galeria zdjęć