legowiska dla psów

Forum: BŁAGAM POMÓŻCIE!!!

« Powrót | Rozpocznij nową dyskusję »

• BŁAGAM POMÓŻCIE!!!
    dodał: ~KASIA, 05-08-2010, 17:01
    Czesc.Mam 13 tyg yorka ale jest straszny gryzie mnie moje dziecko chce go pogłaskac to zaczyna grysc warczy na moje dziecko jak synek chodzi koło niego to sie na niego rzuca na nogi i go gryzie!Jestem bezradna co mam robic krzycze na niego czasem nawet dam mu klapsa ale nie działa nic nawet na dodatek jak jest zamkniety w domu siedzi z nami to ciagle sika i robi kupke nie chce poprosic jak byl mniejszy to piszczał a teraz nic poprostu zrobił sie strasznie niegrzeczny:(Prosze doradzcie cos:)!!!!!
  • Rada dla ~Kasia
    dodał: ~~aniaW., 05-08-2010, 22:08
    Idź do weterynarza . Może powie ci coś .
  • do Kasia
    dodał: ~Paulaaaa, 15-08-2010, 21:07
    No nie wina psa tylko Twoja. Yorki to sa psy dla ludzi z doswiadczeniem w wychowaniu psa. Nie mozna go rozpuscic bo bedzie nami zadzil tak jak to robi twoj pies z tb i twoja rodzina. Ja niedawno musialam zostawic psa u mojej rodziny i u nich pies byl calkiem inny. Robil co chcial i nikogo sie nie sluchal. Kiedy znow wrocil do nas i jest kochanym psiakiem. Oczywiscie to jeszcze szczeniak i troche dokucza ale nie gryzie nas i nami nie zadzi. York ma charakter terriera i musi wiedzie ze to ona ma sie Cb sluchac.

Strona 1 z 1

Wypowiedz się w tym temacie

Temat:
Treść:
Autor:
5 y e m y d q
Wpisz znaki widoczne na obrazku:

Galeria zdjęć