legowiska dla psów

Forum: brak pierwszej cieczki

« Powrót | Rozpocznij nową dyskusję »

• brak pierwszej cieczki
    dodał: ~paulina, 29-06-2011, 19:28
    wita mam pytanie posiadam yorka sunie która ma 9 miesięcy i jeszcze nie miła swojej pierwszej cieczki zaczynam się obawiam ponieważ jest ona z miniaturek a co niektóre maja z tym problem oraz tak jak czyta i rozmawiam z ludźmi to już powinna mieć możecie mi powiedzieć co powinnam zrobić oraz w jakim wieku wasze sunie miały i jak je przechodziły a może da się jakoś rozpoznać ze ma dostać tą cieczkę za odp z góry dziękuje

• dodał: ~mmmm, 30-06-2011, 18:43
    po pierwsze nie ma yorków miniaturek to jeden wielki MIT i chwyt sprzedawców. Moja suczka pierwsza cieczkę dostał gdy miałam 9 miesięcy jest ona mała niecałe 2kg. ale pierwszą cieczkę suczka powinna dostać do 12 miesiąca. Jeżeli nie dostanie to możesz udać się do veta. A jeśli można wiedzieć ile waży twoja sunia??

• dodał: ~paulina, 01-07-2011, 11:12
    wazy ona równe 2kg a czy można rozpoznać po czymś ze ma dostać cieczkę jeśli tak to możesz mi powiedzieć po czym

• dodał: ~paulina, 01-07-2011, 11:17
    wogóle to dzięki bo pocieszyłaś mnie tym ze ma czas do 12 miesięcy

• dodał: ~mmmm, 01-07-2011, 22:22
    moja sunia parę dni przed cieczką zaczyna często się lizać, i nawet nie zauważam kiedy dostaje, czasem staje się ospała a innym razem wręcz odwrotnie. I pewnie tak się obawiasz że nie ma cieczki bo chcesz ją dopuścić? A to dopiero gdy skończy 18 miesięcy.
  • cieczka u yorka
    dodał: ~Monia, 01-07-2011, 22:51
    Moim zdaniem tak czy inaczej powinnaś poczekać. Twoja sunia jest za młoda na krycie. A jeżeli Ci tak zależy na tym aby sprawdzić czy cieczka jest blisko to zrób jej test na progesteron.

• dodał: ~paulina, 18-07-2011, 13:06
    nie mam zamiaru jej dopuszczać to by była lekka przesada po prostu ciągle słyszała od ludzi ze już najwyższa pora by dostała tą ciecze a jak byłam u fryzjera z nią to ta fryzjerka tez tak powiedziała i kazała mi iść z nią do weterynarza bo jej suczka york ma jakieś z tym problemy zaburzenia coś takiego i tak mi nagadał ze aż się przestraszyłam i postanowiłam napisać jeszcze na dodatek po jakimś czasie moja sunia zaczęła się dziwnie zachowywać to już w ogóle się przeraziłam ale mogę na tą chwile stwierdzić ze wszytko jest ok bo wkoncu dostała ta cieczkę i jestem szczęśliwa z tego powodu bo ja jestem w ciąży a w końcu w tym stanie nie powinnam się denerwować

• dodał: ~paulina, 18-07-2011, 13:10
    jeszcze raz dziękuje za wasze rady i zapewniam was że nie mam zamiaru jej dopuszczać

• dodał: ~kk, 27-07-2011, 14:32
    a moja suczka dostała cieczkę w wieku 12 miesięcy i 3 tygodni

Strona 1 z 1

Wypowiedz się w tym temacie

Temat:
Treść:
Autor:
m w h
Wpisz znaki widoczne na obrazku:

Galeria zdjęć