legowiska dla psów

Forum: Brzydkie zapachy z pyszczka

« Powrót | Rozpocznij nową dyskusję »

• Brzydkie zapachy z pyszczka
    dodał: ~LilaRóż, 13-03-2010, 21:31
    Znacie może jakieś preparaty lub kości czy coś w tym rodzaju, aby yorkowi z pyszczka przestało brzydko pachnieć ??
    Z góry dzięki za pomoc:))

• dodał: ~....., 13-03-2010, 22:37
    W sklepie zoologicznym możesz kupić kości dokładnie nie wiem jak te kości się nazywają ale na pewno sprzedawca będzie wiedział. Następny sposób na zlikwidowanie brzydkiego zapach z pyszczka jest szczotkowanie zębów raz na tydzień, musi pani kupić szczoteczkę do zębów dla małych dzieci lub w sklepie zoologicznym szczoteczkę dla psów i pastę do zębów dla dzieci najlepiej owocową.
    Wydaje mi się że u twojego Yorka brzydki zapach z pyszczka bierze się z kamienia nazębnego który powinno się usunąć. kamień nazębny usuwa weterynarz więc pójdź do weterynarza na kontrole zębów o doradzi ci czy jest to konieczne czy można jeszcze zaczekać.

• dodał: ~LilaRóż, 13-03-2010, 23:56
    Aha dzięki. Właściwie to nie jest mój piesek tylko mojej siostry :))i prosiła mnie o pomoc...
    Mojemu yorczkowi nie śmierdzi z pyszczka bo ma specjalne kości

• dodał: ~....., 14-03-2010, 11:54
    ale i tak warto iść do weterynarza na poradę w sprawie usunięcia kamienia, czym więcej kamienia na zębach tym zęby się szybciej psują i sprawiają bul pieskowi.

• dodał: ~LilaRóż, 14-03-2010, 14:24
    Tak wiem że sprawia to ból pieskowi, ale na szczęście ani mój yorczek ani mojej siory nie ma kamienia tylko po prostu mu tak śmierdzi z pyszczka... ;/

• dodał: ~yorek, 21-03-2010, 16:36
    mojemu yorkowi też śmierdzi z pyska.kupowałam mu kosci, ale zjadał ją po dwóch minutach.w książeczce zdrowia jest reklamowany jakiś produkt.

Strona 1 z 1

Wypowiedz się w tym temacie

Temat:
Treść:
Autor:
p d m e 2 1 p s
Wpisz znaki widoczne na obrazku:

Galeria zdjęć