legowiska dla psów

Forum: Co zrobić z yorkiem gdy idę do szkoły?

« Powrót | Rozpocznij nową dyskusję »

• Co zrobić z yorkiem gdy idę do szkoły?
    dodał: ~KlAuDiA15..14, 20-06-2010, 21:46
    Właśnie przygotowuję się do kupna yorka, niestety tata ma oewne wątpliwości, bo nie wie co będzie z psem gdy pujdę do szkoły, a sytuacja jest taka że mojego taty wychodzi rano i wraca wieczorem a moja mojej mamy nie ma ok. 1,5h w domu i 2 h jest. co zrobić? gdzie go dać, ponieważ niechce by miał do dyspozycji cały dom bo boję się że będzie sikał a na nauczenie go robienia do kuwety mam 3 miesiące a piesem ma 5 tyg. chciaż mam do syspozycji duży ogród jednak na ogrodzie jest owczarek niemiecki suczka, ale ona jest bardzo miła i nawet z kotem razem śpi, co robić?

• dodał: ~weti, 21-06-2010, 15:49
    Nauczenie psa do kuwety do wyzwanie, ponieważ kpty maja to w naturze a psy nie. Szczeniak potrzebuje duzo uwagi ze strony wlasciciela. Nie ma również pewności, że nauczy się załatwiać do kuwety. Pies 1,5 godziny jak jest większy wytrzyma bez załatwiania się. Pozdrawiam

• dodał: ~kasia, 23-09-2011, 17:59
    ja również mam yorka ale nie zostawiam go samego w domu zawsze z nim ktoś jest albo zabierany jest z moimi rodzicami bo ja chodze do liceum a sam mój yoreczek by bardzo narozrabiał tak kiedyś drapał do drzwi aż mu krew z pazurków leciała, więc nie rad ze samego pieska w domu zostawiać a piesek też potrzebuje długich spacerów i pobiegania na świeżym powietrzu więc dobrze się zastanów czy napewno masz odpowiednie warunki i czas na yorka
  • wegerggtrger5t
    dodał: ~wki, 29-09-2011, 19:07
    ja miałam tak samo a teraz tata kocha Lilkę (mojego yorka)bardziej niż ja!!!!!!!!!

• dodał: ~Julia, 15-01-2013, 10:56
    mam ten sam kłopot co ty rodzice nie pozwalają na psa ze względu na szkołę a sami uważaja że niemają zamiaru się nim zajmowac .Nie mieszkam w mieście więc nie mam możliwości zostawic go u znajomego . Zastanawiam się jak przekonac rodziców pomorzecie mi?
  • Też chce psa :(
    dodał: ~Wiktoria, 11-09-2013, 11:04
    Ja też psa, mama sie zgadza tata niby tez ale jak ja ide do szkoly a rodzice do pracy to gdzie York :( Poprostu kupie mu kuwete i naucze go tam robic :)Mam nadzieje że mi i tobie to pomoże :)
  • sam york w domu
    dodał: ~ Maja, 25-10-2013, 20:30
    cześć ja też mam mieć yorka i mieszkam w mieście mamy bardzo dużą ulice a jedni sąsiedzi majom małom córke pomocy :0

Strona 1 z 1

Wypowiedz się w tym temacie

Temat:
Treść:
Autor:
u d x
Wpisz znaki widoczne na obrazku:

Galeria zdjęć