legowiska dla psów

Forum: dlaczego moj york smierdzi

« Powrót | Rozpocznij nową dyskusję »

• dlaczego moj york smierdzi
    dodał: ~RENATA , 02-12-2010, 08:32
    witam mam yorka ktory ma 7 miesiecy jest kapany raz w tygodniu i obciect na krotko ale dalej smierdzi najbardziej pysk prosze pomozcie co mam robic

• dodał: ~Anita, 02-12-2010, 10:10
    Hej a może karma której używasz nie nadaje się pieskowi,i wytwarza specyficzny zapach który idzie od żołądka i przenika przez skórę pieska z tond ten zapach.A w ogóle co dajesz swojemu pieskowi do jedzenia?

• dodał: ~Yorczkowiczka :), 02-12-2010, 16:39
    W sklepach zoologicznych można zakupić tabletki przeciw nieprzyjemnemu zapachowi z pyska. Można też pieskowi myc zęby specjalna pastą dla psów. Nie należy stosować pasty dla ludzi.

• dodał: ~omar, 28-12-2010, 22:23
    może [otrzebna jest wuzyta u weta.

• dodał: ~Aga, 29-12-2010, 22:59
    ja tez mam yorka ma 8 miesiecy, kompie ja raz na dydzien czasem dwa tygodnie, i tez za przyjemnego zapachu nie ma, nie z pyska tylko futerko, jest takie dziwne, przetluszczajace sie ,i nie za ladnie pachnace, wydaje mi sie ze to po prostu uroda takich piesków, mam znajomych co maja bichonki te psytez nie gubia siersci jak yprki i tez tak dziwnie pachna.musze dodac ze mam tez kundelka, mieszanke z haskim, i ten pies nie smierdzi i nie brudzi sie jego siersc zawsze pachnie wiatrem a po kompaniu zapach szamponu utrzymuje sie okolo tygodnia a potem pies po prostu jest czysty przez okolo 6 miesiecy

• dodał: ~gracja, 29-12-2010, 23:46
    ja mam sunie yorka i kąpie ja raz w tygodniu i zawsze pachnie ładnie(5i6 dnia czasem czuć ją takim jakby potem) Ale po za tym ma bardzo ładny włos. Może to wina źle dobranych kosmetyków, bądź piesek reaguje tak na karmę.

• dodał: ~lion, 31-01-2011, 15:59
    witam mam pytanie dlaczego moja suczka siaga tylek po podladzie? co to znaczy? i co mam robic w takiej sytuacji??

• dodał: ~nina, 02-02-2011, 18:04
    ma robaki

• dodał: ~Natalia, 06-02-2011, 16:01
    Jeżeli twój yorczek tak robi to poprostu musisz mu tyłek obmyć gazikiem.
    Nie musi mieć od razu robaków :)

• dodał: ~Justyna, 02-12-2012, 09:12
    Jest to zjawiska ,,saneczkowania" musisz wybrac sie do weterynarza, yorki maja w pupci gruczoly, ktore trzeba raz na jakis czas wyczyscic :_

• dodał: ~tafik, 19-08-2013, 19:49
    york ciąga pupką po ziemi bo z kupką musi mieć problem,po kupce powinno minąć...

• dodał: ~Kasia, 26-08-2013, 21:15
    A Ty nie śmierdzisz? Nie umyj zębów, pach itd np przez tydzień a będziesz chodząca perfumeria. Nie wiesz, że człowiek jest najbardziej śmierdzącym ze ssaków? Tak więc daj spokój temu psu.

Strona 1 z 1

Wypowiedz się w tym temacie

Temat:
Treść:
Autor:
s r 5
Wpisz znaki widoczne na obrazku:

Galeria zdjęć