legowiska dla psów

Forum: DLACZEGO YORK WYSTAWIA JEZYK

« Powrót | Rozpocznij nową dyskusję »

• DLACZEGO YORK WYSTAWIA JEZYK
    dodał: ~RENATA , 02-11-2010, 08:09
    witamm dlaczego york wystawia jezyk czy to jakas choroba
  • Język
    dodał: ~Damian, 04-01-2011, 10:07
    Też mam takie pytanie?
    O co w tym chodzi?

• dodał: ~pampa, 04-01-2011, 11:57
    moj york jak jeszcze nie mial zębów z przodu tez wystawial jezyk ale jak mu urosły to przestal:PP to chyba nic ma sie czym niepokoic
  • Wystawiony języczek
    dodał: ~yorkshire terrier, 24-02-2011, 16:53
    Moja sunia 10 mięsięczna również często nawet bardzo często chodzi z wyciągniętym języczkiem i nawet tak śpi, żadnych nie pokojących objawów poza tym niema , jeżeli ktoś wie coś na ten temat prosiłabym o odpowiedź
  • Dlaczego york wystawia język
    dodał: ~Gaga, 27-02-2011, 14:03
    To normalne u tej rasy psów. Pies w ten sposób chłodzi swój organizm - po prostu ziaja. Jeżeli jednak chodzi Ci o to że przez cały czas ma język wystawiony to zaczyna być ciekawa sytuacja. Może genetycznie coś z nim nie tak. Jest to bardzo widoczne ? czy tylko troszeczkę wystawia ?

• dodał: ~Marta, 27-02-2011, 14:32
    Jesli jest to sporadyczne to myslę ,że wszystko jest w porządku jesli natomiast ma to miejsce bardzo często proszę zwrócić uwage na dolną szczekę pieska..........języczek na wierzchu może swiadczyc o zbyt małej szczęce dolnej.

• dodał: ~theMLC, 27-03-2011, 14:13
    mam podobny "problem". moj york ma juz 5 lat i od niedawna wystepuje u niego taka przypadlosc. zdarza sie to dosc czesto ale nie caly czas. jezyk ma tylko troche widoczny, tak jakby zapominal go calkiem schowac :)z czym moze byc to zwiazane? dodam, ze nigdy wczesniej nie mialo to miejsca
  • Dlaczego york wystawia język
    dodał: ~Marek, 27-03-2011, 14:19
    Witam
    Wystawianie języka przez yorka nie jest żadną chorobą. Po prosto psy tej rasy tak mają. Mój pies też tak ma ale naprawdę nic mu się nie dzieje. To fakt że jest to dziwny nawyk ale yorki które tak robią wyglądają bardzo słodko - przynajmniej dla mnie :).

• dodał: ~theMLC, 03-04-2011, 16:45
    dzieki za odp :)

• dodał: ~justa, 11-04-2011, 19:19
    witam moj yorczek ciagle wystawia czubeczek jezyczka na poczatku to tez mnie zastanawialo ale wet mi powiedzial ze jezeli pies obojetnie jakiej rasy wystawia jezyczek to znaczy ze jest baaardzo zadowolony i szczesliwy i z tej radosci tak to okazuje

• dodał: ~Aleksandra, 16-04-2012, 16:37
    Yorczek? Języczek? Czy wyście powariowały? Odnosicie się do psa jak do małego dziecka.
  • YORKI
    dodał: ~werku, 01-01-2013, 20:58
    WYSTAWIA BO SIE CIESZY .. JAK JEST ZADOWOLONY ... SZCZĘSLIWY .... PYTAŁAM SIE WETERYNAZA I POWIEDZIAL MI TAK ... nie ma sie czym przejmowac :** pozdro
  • Pomocy!
    dodał: ~Sandra, 02-01-2013, 20:27
    Mój pies York Miniaturka (suka) od pewnego czasu wystawia język i chodzi tak cały dzień. W sensie tak jakby jej się pić chaciało ale wode ma karme ,itp.Czy to może być niepokojace?
    Moja suczka także miala sterelizacje no i tam na tej bliżnie wyrusl jej jakis guzek czy to może byc powodem tego..
    Nie wiem przosze o pomoc boję się o nią!
    Pozdrawiam!
    Sandra:)
  • języczek
    dodał: ~lorena, 09-01-2013, 21:09
    witam was :) moja sunia ma 5 lateek i od kiedy pamiętam wystawia języczek ponieważ ma go za długi :\ ale poza tym nic pokojącego się nie dzieje tak ze nawet dodaje jej to uroku :),,,tak ze niema co się martwic :) pozdrawiam
  • sandro
    dodał: ~lorena, 09-01-2013, 21:11
    raczej to nie powienno miec powiązania z tym guzkiem ale radze iść ci do weterynarza ....pozdrawiam

Strona 1 z 2    Następna »

Wypowiedz się w tym temacie

Temat:
Treść:
Autor:
1 1 x x 2
Wpisz znaki widoczne na obrazku:

Galeria zdjęć