legowiska dla psów

Forum: Hodowla z Rawy Mazowieckiej. Oszuści.

« Powrót | Rozpocznij nową dyskusję »

• Hodowla z Rawy Mazowieckiej. Oszuści.
    dodał: ~xxx., 16-06-2011, 12:22
    Chciałabym bardzo ostrzec wszystkich, którzy chcą kupić yorka bądź innego pieska z hodowli w Rawie Mazowieckiej.
    Sprzedają oni mieszańce, zwykłe kundle. Moja sunia, miała być yorkiem biewerem, niestety jak urosła okazało się, że jest mieszańcem maltańczyka z nie wiadomo czym. Zapłaciłam 2000zł, jak widać pieniądze wyrzucone w błoto.
    Ci państwo nie chcą aby był osobisty odbiór piesków, dowożą je. Chyba nie chcą aby ktoś zobaczył tyle kundelków biegających po jakiejś zagrodzie.
    Jeżeli nie chcecie się oszukać i zmarnować pieniędzy, nie kupujcie psa z Rawy Mazowieckiej, Rzeczycy. W internecie ta hodowla jest pod nickiem pompeo.
  • Hodowla z Rawy Mazowieckiej. Oszuści.
    dodał: ~Wera, 18-06-2011, 21:23
    Moim zdaniem Ci Państwo nie mają hodowli. Oni po prostu rozmnażają psy a to nie jest zabronione. Gdyby to była hodowla z papierami to dawno wylecieliby ze Związku Kynologicznego za takie zachowanie.
    Niestety trzeba walczyć z pseudo hodowcami !
  • piesek
    dodał: ~Angelika, 13-11-2011, 21:46
    Ja kupiłam od tej pani pieska biewerka ,bez rodowodu,byłam tam i widziałam tej pani pieski i nie mam nic do zarzucenia. mój Norbi chowa się ładnie ma śliczny włos ale i tak go ostrzygliśmy bo jak spadnie śnieg to by przynosił brud z ulicy. pozdrawiam Angelika
  • oszusci
    dodał: ~miki, 15-11-2011, 18:14
    Kupujac psa bez rodowodu nigdy nie ma sie pewnosci czy nasz york bedzie ladnie wygladal i czy bedzie zdrowy. A opisyjac nam ta pseudochodowczynie nic tym nie wskurasz. Gdyby to byl pies z papierami baba juz nie nalezala by do zwiazku. Dlatego miedzy innymi warto kupowac psa z rodowodem, bo masz umowe sprzedazy gdzie wszystkie aspekty zdrowotne yorka sa tam ujete.
  • Oszuści
    dodał: ~kkk, 11-10-2013, 10:16
    Podejrzewam, że wiem o którą hodowlę chodzi, bo trafiłam na ten wątek szukając informacji o hodowli z Rzeczycy. Kupiłam tam kota "syberyjskiego", ci ludzie mieli też "yorki yoreczki śliczne jak laleczki" - OSZUŚCI, zwierzęta bez rodowodu, hodowla nie oficjalna, amatorskie zrzeszenie z wewnętrznym regulaminem - nie ma nic wspólnego z rasowymi zwierzętami. Kot kupiony przeze mnie okazał się mieszańcem. W dodatku chorym na świerzbowca.
  • oszuści cd
    dodał: ~oszukany, 13-11-2013, 23:44
    Witam,
    Również zostałem oszukany przez opisywaną hodowlę - Panią Dorotę z Rzeczycy. Kupiłem w sierpniu niby Yorka biewera, a to zwykły kundel jest. Prócz tego ma ogromny tyło zgryz, robaki glizdy i tasiemca z którym bujam się do dziś. Ma poza tym wadę sierści. Wszystkich oszukanych proszę o pilny kontakt, może razem coś zrobimy. Mój adres mailowy pawliszon17@wp.pl
    Czekam pilnie!!!
  • hahaha
    dodał: ~przemekmarcin, 25-12-2013, 23:10
    Tak to jest kupować zwierzęta bez rodowodu zkwp!!;
    pies bez rodowodu to kundelek wiec jak kupowaliscie kundelka to ta pani nie mogła przewidzieć jak te wasze kundelki beda wyglądać!! Taki urok kundelków !!!
  • ZKwP
    dodał: ~zdziwiony, 27-12-2013, 19:05
    A co z tymi hodowlami ze ZKwP wróćmy pamięcią do tych piesków w klatkach załatwiających się na siebie, słynna hodowla Yorków i nikt tego nie sprawdził.
  • yorki
    dodał: ~dominika , 18-02-2014, 12:25
    piesek bez rodowodu rowniez może mieć wyglad i charakter rodowodowego. a nawet patrzac na moje yorki i te na wystawach to nieraz widze że są nawet ładniejsze, zalezy jak się trafi. wystarczy umieć poznac po szczeniaku czy wyrosnie york czy kundelek. nigdy nie kupujcie psa bez rodowodu jesli nie widzicie jego rodzicow i nie znacie się na rasie. a co do tej osoby co pisze że pies bez rodowodu to kundel to powiem że znam bardzo duzo takich yorkow, pieknych, a moich nie zamienilabym na żadnego innego nawet z rodowodem. na wystawie podobaly mi się ostatnio tylko dwa a reszta były zwyczajnie duze i brzydkie. takze widzialam duzo ladniejszych od nich i to bez rodowodu: )
  • yorki
    dodał: ~dominika , 18-02-2014, 12:30
    a i znam osoby ktore 100razy lepiej troszcza się o urodzone szczeniaki niemajac hodowli niż w jednej hodowli w ktorej psy trzymane byly wlasniie w klatkach
  • yorki
    dodał: ~dominika , 18-02-2014, 12:37
    tylko zeby nikt nie pomyslal że tak zachwalam swoje psy to że mam jakies miniaturki. niema takiej rasy jak york miniaturka. pozatym ja mam yoreczki normalnej wielkości 2,5, 3 kilo

Strona 1 z 1

Wypowiedz się w tym temacie

Temat:
Treść:
Autor:
y r 3 b 0 q q
Wpisz znaki widoczne na obrazku:

Galeria zdjęć