legowiska dla psów

Forum: Horror

« Powrót | Rozpocznij nową dyskusję »

• Horror
    dodał: ~Strpiona , 10-06-2010, 12:43
    Od 6 miesięcy mam Yorka. Jest On niegrzeczny, gdy nikogo nie ma w domu wskakuje na narożnik, robi na nim siku! Ostatnio wskoczył na narożnik i wszedł na stół- zniszczył podkładki i dokumenty! Na dodatek robi 'to' ze swoim legowiskiem. Kiedy coś chce szczeka i piszczy by to dostac.Proszę pomóżcie!

• dodał: ~dorot, 11-06-2010, 02:14
    obawiam sie ,ze trafilas na podobnego tyfusa co moj york.moj sika gdzie popadnie juz rok i szczeka na wszystko co sie rusza a jak zostaje sam w domu to potrafi szczekac bez przerwy nawet 6 godz.wspolczuje

• dodał: ~miśka:) , 11-06-2010, 16:20
    ale to nie wina pieska tylko właściciela. Właściciel powinien uczyć pieska odpowiedniego zachowania. Za każdą poprawnie wykonaną czynność powinno się się go chwalić dopóki sam się nie nauczy że tak musi być. Trzeba pomyśleć tak: To jest mój york muszę wychowywać go tak jak dziecko.
    I nie wincie swoich piesków ponieważ one nie wiedzą ja się zachowywać bo nigdy nie były uczone

• dodał: ~dorot, 12-06-2010, 01:06
    co za bzdura!!!!!!!!!!!!
    mm 2 yorki.starszy nie nasikal mi w domu nawet jeden raz jak zostaje sam,a ten mlodszy leje gdzie popadnie.obydwaj tak samo uczeni.i co ty na to?

• dodał: ~miśka:) , 12-06-2010, 18:57
    Już ci odpowiadam.
    Więc tak: każdy york ma inny charakter, Co związane jest z jego szkoleniem. Jeden york potrzebuje do nauczenia się załatwiana na matę 20 tygodni i przychodzi mu to bardzo łatwo, natomiast inny yorka do nauczenia się tego samego potrzebuje miesiąca i nie nauka tego przychodzi mu bardzo trudno. Twój drugi york może być też zazdrosny o drugiego i próbuje zwróci swoją uwagę. Więc od yorków nie można wymagać żeby była jak inny york,Jeżeli nie nauczył się jeszcze że nie można robić siku gdzie popadnie to musisz jeszcze z nim ćwiczyć i w czasie szkolenia nie denerwować się na niego tylko należy być wyrozumiałym i dawać nagrody za każ poprawienie wykonaną czynność
  • Moja Sheila :)
    dodał: ~Lenails, 14-06-2010, 10:57
    A ja Wam cos powiem...Moja Sheila ma 11 tygodni i zalatwia swoje potrzeby na gazete :) Nawet rano gdy wstaje widze pelna gazete z nocki :) Jestem z Niej taka dumna!Mam takze pytanie...Moja Sheila wazy 0.75 kg.Czy mozna oszacowac jaka bedzie Jej waga w wieku doroslym?Niestety,nie widzialam Jej rodzicow :(.Zainteresowanych zapraszam na film http://www.youtube.com/watch?v=SO-y7bs0A4U

• dodał: ~tosia, 28-06-2010, 21:23
    hej ja mam 2 jorki(parkę).miałam podobny problem tyle że tylko w salonie ,szczekały,sikały.wskakiwały na sofę ,drapały.itp;
    ;;;;gdy zagrodziłam wejście do salonu i regularnie co 2 godz wyhodziłam z nimi na spacer-zupełnie się uspokoiły---gdy wpuszczę je do salonu juz niewchodzą na kanapę i nie sikają na dywan .
  • odpowiedź dla Lenails
    dodał: ~....., 30-06-2010, 00:02
    obejrzałam twój filmik i zastanowiło mnie ubarwienie twojego szczeniaczka. Kolor ten jest nietypowy jak na małego szczeniaczka tej rasy. Oczywiście szczeniaczek jest przeuroczy i cudowny, ale twój piesek może mieć wadę genetyczną która wpłynęła na kolor jego włosa albo szczeniaczek jest niewielką mieszanką dlatego hodowca który ci sprzedał szczeniaczka nie pokazał jego rodziców którzy mogli być mieszańcami bądź mieli inne wybarwienie niż typowe yorki(co jest wadą). ale twój Szczeniaczek będzie mały nie powinien przekroczy więcej niż 2-2,5kg.
    ale piesek twój jet uroczy:)

Strona 1 z 1

Wypowiedz się w tym temacie

Temat:
Treść:
Autor:
v v e v a g 4 3
Wpisz znaki widoczne na obrazku:

Galeria zdjęć