legowiska dla psów

Forum: ILE BEDZIE WAZYŁ MOJ YORECZEK

« Powrót | Rozpocznij nową dyskusję »

• ILE BEDZIE WAZYŁ MOJ YORECZEK
    dodał: ~Lucky, 15-07-2010, 12:56
    Witam wszystkich!Mam 10mies yoreczka i waży 1.70kg wydaje mi sie ze to bardzo duzo jest on z tych srednich yorkow matka byla srednia a ojciec miniaturka(niby bo nie ma miniaturek)Chcialabym sie zorientowac ile tak mniej wiecej bedzie wazył moj yoreczek jak dorosnie:)zaznaczam ze piesek ciagle jeszcze przebywa na ogrodku bo dopiero od soboty moge z nim wyjsc na Pierwszy spacer:)Mam nadzieje ze jak zaczne z nim chodzic to troszke schudnie je karme royal ale takze je kurczaczka gotowanego i jajko mu podaje nie zawsze moze 1 na tydz lub 2 tyg-ma straszny apetyt jak go kupowalam to wlascicielka powiedziała mi zebym mu wlasnie podawala to co wam pisalam,no i jest mi za niego wstyd bo jak zaczynamy jesc obiad lub jaki kolwiek posiłek moj piesio żebra i piszczy ze tez chce:)Moze przejsc mu na jakas diete?

• dodał: ~Martyna, 15-07-2010, 21:31
    Napisałaś że twój york ma 10miesięcy, a pieski tej rasy rosną do 10-12miesięcy. Waga twojego maluch jak na 10 miesięcy NIE JEST DUŻA, można powiedzieć że jest mała. Ale jeżeli ma 10 tygodni i waży tyle ile napisałaś to po opisie wagi nie można stwierdzić czy to jest za dużo. Piesek może ważyć odpowiednio ci do wzrostu, a nie co do wieku.
    Ale nie przechodź na dietę, najpierw skontaktuj się z weterynarzem powie ci czy jest taka konieczność, bo sam możesz tylko zaszkodzić pieskowi.A co do żebrania to musisz mówić mu stanowczo odejdź i wyprowadzać z jadalni a za każde posłuchanie komendy nagrodź go:)
  • hej
    dodał: ~k, 20-07-2010, 16:29
    Twój pies nie urośnie już ani deka. Jest bardzo małym egzemplarzem. Może ok 15 mies. zwiekszy masę do 2kg i nabierze mięśni (10miesięczne psiaczki są zazwyczaj cieniutkie niczym nitka :) )

I mi nie wydaje sie, że to bardzo dużo, raczej mało.

• dodał: ~Lucky, 20-07-2010, 18:30
    Ps.chce sprostowac moj yoreczek ma 10 tyg a nie miesiecy.Przepraszam za pomyłke.I czekam na wiecej odpowiedzi:)
  • aaaaa :))))
    dodał: ~k, 20-07-2010, 20:09
    aaaaa :) :D to będziesz miał okazałe yorczydło :) No chyba, że jest wysoki, to może.. (w sumie waga sama w sobie nie stanowi dowodu, że pies będzie olbrzymem)
    ... z tym, że skoro go kupiłeś, to proszę - nie oddawaj, nie wyrzucaj. On potrzebuje troski tak samo jakby ważył mniej, przecież nie jego wina, że jakiś człowiek powołał go do życia.

pozdrawiam :)

• dodał: ~Lucky, 22-07-2010, 20:14
    Z tego co widziałam babke i matke matka srednia babka tez a ojciec miniaturka:)I wlasnie nie wiem ile moj bedzie wazyc:)

• dodał: ~danio, 27-09-2011, 19:24
    czesc.moj york ma 10miesiecy i wazy 1,3kg:)

Strona 1 z 1

Wypowiedz się w tym temacie

Temat:
Treść:
Autor:
l 5 1 e g m p z
Wpisz znaki widoczne na obrazku:

Galeria zdjęć