legowiska dla psów

Forum: Jak namówić rodziców na Yorka!!!

« Powrót | Rozpocznij nową dyskusję »

• Jak namówić rodziców na Yorka!!!
    dodał: ~Ważna sprawa, 31-07-2009, 12:02
    Hej razem z sisom chcemy mieć 2 yorki Bo zawsze się o jakąś żecz kłucimy a to nie jest rzecz tylko zwierzę więc problem jest w tym że rodzice się zastanawiaja ale jak ich namówić na 2 ???? Ostatnio zaczełyśmy się słuchać i robić to co nam karzą niewiem czy zadziała ale prubójemy!!!Proszę o inne rady plis to dla mnie ważne!!! ;(

• dodał: ~~~ania W., 31-07-2009, 13:59
    niestety nie wiem jak to zrobić .. jeżeli będe miała pomysł to go od razu napiszę !
  • YORK
    dodał: ~KATE , 14-06-2010, 15:15
    Ja aby namówić rodziców na pieska porozstawiałam po domu karteczki, gdzie pisałam - "ja chcę mieć psa" itp. Na budzik ustawiła tacie nagraną przeze mnie piosenkę "a wszystko to bo ja chcę pieska i nie wiem jak bez niego mogę dalej życ..." Jak namówić na 2 PIESKI - to nie wiem, ale mój sposób podziałał i obecnie szukam ogłoszeń w necie :D
  • York
    dodał: ~Ulci@-14lat, 08-07-2010, 20:14
    Mieszkam na wsi. mam duże podwórko i mam juz jednego psa - owczarka niemieckiego. On mieszka w kojcu i spuszczamy go rano a wieczorem zamykamy. W tym roku skonczyłam 1 klase gimnazjum z czarwonym paskiem i mama obiecała mi kupic yorka. ale cos jej sie odwidziało i teraz mówi że dopiero może mi kupic jak tego mojego psa nie bedzie. Ale przeciez takie psy dożywają nawet 20 lat wiec za 20 lat!!!!Nie to że ja chce żeby tamtego psa nie bylo bo tego tez kocham ale ja bardzo bum chciała psa w domu. Żebym miała sie komu wyzalic , żeby był przy mnie , żeby sie nim opikowac bo za bardzo nie mam znajomych...:( Prosze pomóżcie jak mam przekonac mame na yoreczka teraz. mam czas do początku roku szkolnego inaczej sie załamie

• dodał: ~desperado, 11-07-2010, 12:43
    oj te problemy;] spokojnie, przede wszytskim spokojnie. najlepsze rozwiązanie to moim zdaniem rozmowa. zwyczajna, szczera rozmowa z rodzicami. ja zwykle tak robię i są efekty uwierzcie! ale pamiętajcie zwierzak to nie zabawka. codzienny spacer czy 'posiłek' to konieczność,więc przemyślcie sprawę zanim się zdecydujecie;] pozdrawiam i trzymam kciuki;]
  • Najgorsze jest to, że :(
    dodał: ~ktoś, 05-11-2011, 21:06
    Je chcę Yorka już od długiego, oj bardzo długiego czasu. Problem w tym, że uczę się i staram i nie za bardzo mi wychodzi;(. Będę mogła mieć Yorka, jeżeli rok 2011/2012 skończę z dobrymi ocenami, bo inaczej to nie :( Chyba się wtedy załamie ;(
  • york
    dodał: ~kajla78, 15-04-2012, 08:51
    też chce miec yorka !! ale mam podobny problem do ciebie ... przemyslałam wszystko nawet szczepionki mój tata buduje dom , więc podwórko bedzie , tylko chce go dostać teraz w tym roku na gwiazdkę bo inaczej to nie można a bardzo mi zależy myśle nawet o tym ile bedzie żył i do kiedy bd go miała .. nie dawno umrał mój ukochany chomik .. załamałam siee .. potrzebuje zwierzątko które spojżeniem potrafi wywołać uśmech na twarzy..i okaże wiele miłości ..
  • York
    dodał: ~Zuzka, 15-06-2012, 16:47
    Ja tak samo chcę dostać yorka ,ale tata powiedział że jak będe miała świadectwo z paskiem to mi kupią,ale jest problem bo jeden z nauczycieli nie dopuścił mnie na 5tkę i teraz mam 4.66 średniej no i co teraz mam zrobić bo umawialiśmy sie że będe miała z paskiem!!!POMOCY:(:(:(
  • York
    dodał: ~Olka, 15-06-2012, 16:51
    Zuzia ogar się.
  • Trudne sprawy
    dodał: ~Olka, 15-06-2012, 16:56
    Składak cie nie chce dopuścić do 5
  • York
    dodał: ~Wiki323, 16-06-2012, 19:11
    To naprawdę trudna sprawa.Namówić rodziców na 2 yorki mi się wydaje,że to nie realne chyba,że masz Świętych rodziców,któży mają cię za księżniczkę.Ale najprostszy sposób to chyba ma'KATE' bardzo mi się spodobał i go spróbuje.

TRZYMAM ZA CIEBIE KCIUKI;)
  • Yorczuś
    dodał: ~malutka225, 04-04-2013, 12:04
    Ja bardzo chcę mieć yorka ale tata mówi że mamy kota w domu i by się pozagryzały nie wiem jak go namówic mama już się powoli zastanawia ale tata :(

Strona 1 z 1

Wypowiedz się w tym temacie

Temat:
Treść:
Autor:
4 4 7 3
Wpisz znaki widoczne na obrazku:

Galeria zdjęć