legowiska dla psów

Forum: Jak namuwić rodziców na 2 yorki?

« Powrót | Rozpocznij nową dyskusję »

• Jak namuwić rodziców na 2 yorki?
    dodał: ~*-*Weraa*-*, 31-07-2009, 11:50
    Razem z siostrom chciały byśmyy mieć 2 yorki ale rodzice powiedzieli że sie zastanowią.Ale rodzice zastanawiaja sie nad 1 yorkiem ale my chcemy miec 2 yorki pieska i suczkę.Rodzice powiedzieli że to jest duzy obowiązek.Jak macie jakies pomysły to piszciee! Pliss!!
    dodał: ~*-*Weraa*-*, 31-07-2009, 12:08
    Przeczytała na forum że jedna dziewczyna zaczeła sie słuchać rodziców robiła wszystko co rodzice powiedzieli żeby zrobiła i po tygodniu poprosiła ich o yorka a w następnym tygodniu dostała małego yorka.Więcy raze z siostra prubujemy taka samo ale niewiem czty nam sie uda.Więc porosze was o inne rady bo to jest bardzo dla nas warzne.Jak macie jakies pomysły to piszcie.Pliss!!

• dodał: ~~~ania W., 31-07-2009, 14:02
    gdybym miała jakiś pomysł to bym zapisała , lecz niestety nie mam !
    dodał: ~*-*Weraa*-*, 04-08-2009, 15:26
    Rodzice pare dni temu powiedzieli że możemy miec yorka ale tylko 1.I że nie dadzą sie przekonac na 2.Prosze pomiszcie mi to jest bardzo bardzo ważnee.(Te dwa piwrwsze komenterze tesz sa moje)
  • Jak namuwić rodziców na 2 yorki ?
    dodał: wito, 04-08-2009, 20:19
    To proste. Poczekajcie aż dostaniecie tego jednego yorka. Opiekujcie się nim razem, dbajcie, wyprowadzajcie na spacery a po pewnym czasie rodzice na pewno zauważą że jesteście odpowiedzialne i zgodzą się na drugiego pieska.
    dodał: ~*-*Weraa*-*, 04-08-2009, 22:00
    Och dzieki za rade napewno napisze ja rodzice sie zgodzą(napisze na forum u mnie tutaj)

• dodał: ~Ashley, 17-08-2009, 14:53
    Jak się zgadzaja na 1 to najpierw kupcie 1 a potem pokazcie im że sie opiekujecie itp. a póżniej namowcie rodziców na 2 !!
    mam nadzieje że pomogłam

Strona 1 z 1

Wypowiedz się w tym temacie

Temat:
Treść:
Autor:
v b q e
Wpisz znaki widoczne na obrazku:

Galeria zdjęć