legowiska dla psów

Forum: Jakie mięso jedzą yorki?

« Powrót | Rozpocznij nową dyskusję »

• Jakie mięso jedzą yorki?
    dodał: ~Mimika, 17-03-2010, 13:16
    Słyszałam że yorki nie mogą jeść mięsa wołowego-czy to prawda?>to jakie mięso yorki mogą jeść bo jakieś chyba muszą?!

• dodał: ~....., 17-03-2010, 22:46
    Yorki wcale nie muszą jeść mięsa. Sucha karma w zupełności im wystarcza. York który przyzwyczai się do jedzenia gotowanego mięsa nie będzie chciała jeść suchej karmy(wiem to z własnego doświadczenia).
    Jeżeli chce panie dawać swojemu Yorkowi mięso ta najlepiej Mięso drobiowe z warzywami i ryżem(oczywiście wszystko dokładnie gotowane, drobno posiekanie mięso i warzywa i bez przypraw).
    Jeżeli chce pani dawać yorkowi mięso to najlepiej raz, dwa razy w tygodniu żeby yorka nie odzwyczaił się od suchej karmy. I mięso trzeba wprowadzić do diety bardzo "powoli" zacząć dawać pupilowi w małych porcjach i lekko je zwiększając.
    Ale jak napisałam wyżej York może nie jeść mięsa wcale

• dodał: ~Mimika, 22-03-2010, 08:35
    Aha dziękuje.
    Ja chciałam właśnie podawać yorkowi mięsko z ryżem i marchwią tylko raz na tydzień żeby się jak już napisałaś wcześniej nie przyzwyczaił do ciągłego podawania gotowanego mięsa...

• dodał: ~....., 22-03-2010, 16:51
    Tylko musisz uważać bo np. mój York kiedy jadł mięso raz na tydzień, to później nic przez trzy dni nic nie chciał jeść, ponieważ myślał ze mięso będzie dostawał codziennie.Więc musisz uważać z tym
  • jedzenie mięsa
    dodał: ~monika i Fredek, 06-09-2010, 21:16
    witam jeśli chodzi o karmienie pupila to w zasadzie od kiedy jest z nami ok. 7 tyg. życia to koło 10 zaczełam podawać mu zupkę(marchewka, seler, ryż, kurczaczek, ziemniaczek)na obiad ok 14. rano je suchą delikatnie rozmokniętą suchą karmę wieczorem trochę sera białego. teraz Fred ma 4 miesiące i nadal lubi wszytko co mu dajemy (łącznie z niektórymi owocami:))Więc myślę że to kwestia przyzwyczajenia psiaka do jedzonka :0
  • Nie radzę dawać ziemniaków pieską...
    dodał: ~Gracja, 06-09-2010, 21:54
    Co do tych ziemniaków, to żaden pies nie powinien ich jeść. Ziemniaki rozpychają jelita i żołądek pieska , wywołują kolki, a czasami nawet dużo poważniejsze dolegliwości a nawet śmierć pieska. Więc ja Ci odradzam dawać pieskowi ziemniaków. Ale zrobisz jak chcesz. Nawet nie wielka ilość ziemniaków może spowodować kolką. Wiem to od weterynarza.
  • jedzenie dla yorków
    dodał: ~Tina, 28-10-2010, 19:25
    z tego co wiem to najlepiej yorkom dawać suchą karmę, a co do mięsa to są takie konserwy pedigree i najlepsza jest z indykiem ... mięsko ogólnie jak i marchewka zaburzają trawienie pieską i później maja problemy z kupką
  • od kiedy podawac mieso drobiowe?
    dodał: ~Nadija, 11-11-2010, 01:36
    mam yoreczka,ma prawie 3 m-ce,karmie go sucha karma Royala,ale zastanawiam sie czy czasem moge juz mu podawac miesko z kurczaka?i czy moge podac mu tylko miesko czy musze z ryzem to mieszac?ogolnie nie chce przyzwyczajac go do miesa,raz na jakis czas chcialabym cos innego mu dac.

• dodał: ~Gracja, 11-11-2010, 19:32
    Mięsko możesz mu podawać, żeby się nie przyzwyczaił to możesz ustalić jeden dzień w tygodniu gdzie dostanie Ugotowaną pierś z kurczaka z marchewką(bądź innymi warzywami, albo mieszankę warzyw) i ryżem.( Może to byś np.Sobota). Lepiej będzie jak mały będzie jadł mięso z ryżem, ponieważ może być tak że jak będzie jadł same mięso może mieś problem z wypróżnieniem. A po za tym Raz w tygodniu Możesz dawać mu biały ser z makaronem. Ale żadne z jedzeń nie może być przyprawiane!!
  • jedzonko
    dodał: ~Nadija, 15-11-2010, 13:08
    ok wielkie dzieki za odpowiedz:)zostalo mi mieska troche,wiec ugotowalam kawalek z marchewka,alezostalo tego w sumie na 3 dni,balam sie zmarazac ( mozna mrozic i potem dawac yorecxzkowi?)wiec karmilam go na obiad piatek,sobota , niedziela:(
    kolejne pytanko mam:piesek moj ma 3 m-ce,kiedy mozna juz isc do fryzjera?
  • lzawienie oczek
    dodał: ~Nadija, 15-11-2010, 23:26
    i kolejne mam pytanko do was:chodzi o lzawienie oczek o pisaka mojego.weterynarz przepisal mi jakies kropleki,dawalam mu je przez kilka dni,ale nadal lzawi, lekarz powiedzial,ze jak nie przejdzie to robi sie jakis zabieg pod narkoza, przestraszylam sie, bo bez przesady juz zabieg i kasa...czy nie wystarcza jakies przemywania np rumiankiem?znacie jakies sposoby na to?

• dodał: ~ojej, 19-11-2010, 14:55
    york to pies. Czyli je to co inne psy. To nie jest jakis inny gatunek. Kurczak albo wołowina bez przypraw. Tez ma yorka. Co je york? ruja u yorka, siusianie yorka itd . Yorki to psy a nie jakies ufo.
  • do ojej
    dodał: ~kaska, 19-11-2010, 21:52
    nie wiem czy wiesz,ale yorki to psy zmutowane,wiec wrazliwe sa,dlatego nie powinno sie ich karmic wszystkim,a ty jak chcesz to karm swojego wszystkim skoro taki "madry"jestes a potem bedzie ci zygal
  • do nadij
    dodał: ~Gracja, 19-11-2010, 23:04
    A może po prostu włoski na czółku czy koło oczek drażnią go i dlatego łzawi. Moja mała też łzawi jak jakiś włosek ją podrażnia.
  • ojej
    dodał: ~ojej, 20-11-2010, 15:03
    nie karmie swojego psa wszystkim tylko karma i tym co powinnien jesc. Wszystkie psy nie moga jesc przypraw, wieprzowiny, winogrona, czekolady, watrobki, slodyczy, slodzika, rodzynek,fasoli, cebuli, awokado i grzybow itd Nie tylko yorki. Mój pies jest w doskonalej kondycji. W ktorym zdaniu napisane ze karmie go wszystkim widze ze są problemy z interpretacją tekstu.Chodzi o to ze psów nie karmi się tym wogóle. A może yorki mogą to jeść :PPP

Strona 1 z 2    Następna »

Wypowiedz się w tym temacie

Temat:
Treść:
Autor:
o r o d n 4 b
Wpisz znaki widoczne na obrazku:

Galeria zdjęć