legowiska dla psów

Forum: jedzenie

« Powrót | Rozpocznij nową dyskusję »

• jedzenie
    dodał: ~lubinorka123, 23-01-2011, 17:58
    co wasze pieski lubią jeść??Ja moim kupuję Yorusie,różne smaki,takie paróweczki,przepadają za tym,uwielbiają chlebek z masełkiem,resztki z obiadu,podstawą jest sucha karma z royala ,reszta w/g uznania

• dodał: ~iwcia, 24-01-2011, 09:25
    Wiesz ja mam 8-tygodniową sunię, ma ją od 2 tygodni. Na razie je royala i puszki dla malutkich psiaków (nie pamiętam nazwy). Lubi też kaszkę mleczno-ryżową, ale jest straszny łasuch na owoce - na razie próbowała gruszki i jabłka. Zastanawiałam się czy to nie za wcześnie, z tymi owocami, ale skoro jej nie zaszkodziło, to chyba ok. Psiaki podobnież uwielbiają owoce i warzywa, mojej koleżanki yorczek był łasuchem na mandarynki :)
  • jedzenie
    dodał: ~lubinorka123, 24-01-2011, 22:41
    no moje dwa yorusie też lubią owoce,mandarynki lubi sunia 4 m-ce,a piesek 2 latka ogóreczki ,jabłka dawaj mu to co jesz i bedziesz wiedziała na co ma ochote pozdrawiam
  • jedzenie
    dodał: ~aniam, 28-01-2011, 13:29
    yorki mają to do siebie, że jadają owoce, surowe warzywa, biały serek, kapusta kiszona itp. Ogólnie są niejadkami. Moja Lenka bardzo mało jada ale rozwija się dobrze.
  • jedzenie
    dodał: ~włascicielka yorków, 08-02-2011, 18:43
    hej, sorki ale Wy wszyscy jesteście nienormalni i nie powinniście mieć wogóle yorków,skoro je karmicie tymi wszystkimi rzeczami tu wymienionymi
  • jedzenie
    dodał: ~właścicielka yorków, 08-02-2011, 18:47
    pózniej narzekania,mój york śmierdzi,mój york choruje,itp.a jak ma być inaczej przy takim odżywianiu,poprostu jestem oburzona tym co tu czytam

• dodał: ~również właścicielka yorka, 09-02-2011, 10:41
    Nie chcę tu nikogo obrażać, ale chyba sama jesteś nienormalna :( we wszystkich poradnikach o yorkach jest napisane, że oprócz suchej karmy, która jest podstawą, mogą jeść owoce i warzywa surowe, zabronione inne ludzkie jedzenie i mleko!
    Nawet hodowcy karmią tak swoje psiaki.
    Więc o co tyle szumu!!!!!!!!

Strona 1 z 1

Wypowiedz się w tym temacie

Temat:
Treść:
Autor:
f g g b
Wpisz znaki widoczne na obrazku:

Galeria zdjęć