legowiska dla psów

Forum: karmienie

« Powrót | Rozpocznij nową dyskusję »

• karmienie
    dodał: ~asia, 08-05-2011, 19:14
    czy dobrze robie dajac naszej Liliance gotowana cielcinke z ryzem i marchewka razem z karma royal. suczka ma 6 miesiecy i wymienia zabki i temu nie chciala jesc samej karmy
  • karmienie
    dodał: ~Izabela, 12-05-2011, 09:08
    Dając jej cielęcine z ryżem i marchewką - zapewniasz jej zdrowe jedzenie , ale mieszając tę potrawe z karmą robisz w jej brzuchu negatywną mieszankę . Ja polecam karmić ją 2 razy dziennie : rano - cielęcina/wołowina/kurczak z ryżem i merchewką ( oczywiście mała porcja , adekwantna na jej wiek ) wieczór - sucha karma " Royal " (zgodnie z zalecaną ilością na opakowaniu )
    w razie pytań odpowiem na e-mail : izziy@wp.pl
  • karmienie
    dodał: ~Kaja, 12-05-2011, 14:59
    Chodzi Ci o royal canina?Karma może nie jest najgorsza, ale cena na pewno nie jest adekwatna do jakości.Ja polecam Ci acanę, dobrą karmą jest też np.Orjen.
  • karmienie
    dodał: ~Izabela, 12-05-2011, 17:09
    dobra jest też " Eucanuba " - ja ją daje swoim yorkom :)
  • ODCHUDZANIE
    dodał: ~Magda w., 13-05-2011, 11:36
    Znacie jakieś skuteczne metody odchudzania psów?
    Wiem że to forum o Yorkshire Terrier a nie o ratlerkach ale wydają mi się podobne te 2 rasy. piszwe bo nie umie znaleźć aktualnego forum o tej rasie mam 4 letnią suke która waży prawie 5kg i to widać że jest dosyć gruba ma zapełnione boczki.POMOCY
  • krmienie
    dodał: ~Kaja, 13-05-2011, 14:37
    O Eucanubie różne opinie słyszałam, podobno nie jest zła, ale testuje na zwierzętach(przy karmie wiem, że trzeba dać je psom, ale słyszałam, że ecanuba nie zawsze dba o zwierzęta na których testują, ale mówię tylko jak czytałam).
    Magdo są różne karmy dl psów otyłych, może kup swojej ratlerce taką poza tym niech je zgodnie z zaleceniami na opakowaniu i może pomyśl o bieganiu lub jakimś sporcie, aby psiak się trochę poruszał.

Strona 1 z 1

Wypowiedz się w tym temacie

Temat:
Treść:
Autor:
f 3 b
Wpisz znaki widoczne na obrazku:

Galeria zdjęć