legowiska dla psów

Forum: Kojec dla york

« Powrót | Rozpocznij nową dyskusję »

• Kojec dla york
    dodał: ~Ashley007, 10-02-2010, 11:38
    Witam!
    Mam pytanie nie długo będę miała Yorka i nie wiem jak duży kojec mam kopić żeby nie był za mały...
    Bo chciałam już przed przyjściem Yorka do domu aby stał już kojec dla niego kojec...
    Może wiecie jakie najlepiej rozmiary kojca kopić??
    Bardzo prosze o jak najszybszą pomoc!!
  • Kojec NIEE!!!!!!!!!!!!!!!Legowisko TAKK:)
    dodał: ~....., 10-02-2010, 13:42
    Ale yorków nie powinno trzymać się kojcach!!!!!!
    Należy kupić mu legowisko. I z tego co tu jest napisane wnioskuje że chcesz trzymać swojego yorka w zamknięciu. Ale Yorki powinny wolno biegać po domu. A mały szczeniaczek tym bardziej nie powinien być trzymany w kojcu. Najlepiej jest kupić legowisko w którym będzie mógł wypocząć i spać nocą:)
  • pomyliłam pojęcia!!!
    dodał: ~Ashley007, 10-02-2010, 14:49
    Sorrki pomyliłam pojęcia!!!!!!!!!!! Chodziło mi o legowisko....ale ze mnie ciota... Wiem do czego służy legowisko...i nie o to sie pytałam tylko o wielkośc...!!
  • :):)Zdarza się:):):
    dodał: ~....., 10-02-2010, 15:50
    Wielkość musisz dopasować do swojego Yorka. Oczywiście teraz jest malutki ale kiedy zobaczysz jego rodziców powinnaś już troszeczkę wiedzieć jakiej wielkości będzie twój maluszek kiedy dorośnie. Najlepiej kupić legowisko w sklepie normalnym gdzie będziesz mogła zobaczyć jego wielkość.
    Gorąco pozdrawiam:)

• dodał: ~Ashley007, 10-02-2010, 18:49
    Dziękuje ;))

• dodał: ~roxi, 05-01-2012, 19:14
    Ja mam yorka maltańczyka.Polecam słodkie pieski ładniejsze od zwykłego yorka
  • luksusowe kojce dla berniczyka
    dodał: ~Marta , 14-04-2013, 10:44
    moj bernianczyk jest spokojny lecz skaczacy!

Strona 1 z 1

Wypowiedz się w tym temacie

Temat:
Treść:
Autor:
o 3 a
Wpisz znaki widoczne na obrazku:

Galeria zdjęć