legowiska dla psów

Forum: kolor sczeniąt

« Powrót | Rozpocznij nową dyskusję »

• kolor sczeniąt
    dodał: ~czar, 09-10-2010, 15:28
    mam takie pytanko małe otóż, daliśmy szczenię po naszym yorku dziadkom, (brązowo srebrno czarny) po 2 latach dopuścili swojego pieska ze srebrno brazowym yorkiem, szczenięta mają teraz 6 tygodni i są prawie całe brązowe (normalnie yorki powinny być chyba prawie całe czarne, lekkie brązowe łapki i uszki) aha i jedno ze szczeniąt ma na łapce białą łatkę..czy myślicie że sunia zaszła w ciąże z jakimś kundelkiem, przed dopuszczeniem czy taki kolor szczeniat yorkow może byc..

• dodał: ~Gracja, 09-10-2010, 16:11
    to znaczy jeżeli mówisz że ten ojciec szczeniąt jest brązowo srebrno czarny, to jest to nie prawidłowy kolor. Yorki mogą być Czarno-złote i grafitowo-złote. W sadzie jest jeden kolor, czyli grafitowo-złoty, ale w rożnych odcieniach(mniej lub bardziej nasyconych) Co do szczeniąt to suczka mogła uciec ,ale podczas cieczki. Ale wydaje mi się że to nie dzieci żadnego kundelka. Szczeniaczki w wieku szczenięcym powinny być czarno-złote(czarno podpalane) Czyli, na pyszczku koło oczu i łapki mogą być złote, a reszta ciała czarne. razem z główką. Może to być wada genetyczna. Albo jakieś pokolenie wcześniej mamy albo taty szczeniąt, było skundlone, i tego są efekty. Szczeniaczek powinien być taki jak na zdjęciach na tej lub inne stronie, ale oczywiście o różnorakim nasyceniu pigmentu(czyli Ciemniejsze, będż jaśniejsze smolenia)

• dodał: ~Gracja, 09-10-2010, 16:11
    to znaczy jeżeli mówisz że ten ojciec szczeniąt jest brązowo srebrno czarny, to jest to nie prawidłowy kolor. Yorki mogą być Czarno-złote i grafitowo-złote. W sadzie jest jeden kolor, czyli grafitowo-złoty, ale w rożnych odcieniach(mniej lub bardziej nasyconych) Co do szczeniąt to suczka mogła uciec ,ale podczas cieczki. Ale wydaje mi się że to nie dzieci żadnego kundelka. Szczeniaczki w wieku szczenięcym powinny być czarno-złote(czarno podpalane) Czyli, na pyszczku koło oczu i łapki mogą być złote, a reszta ciała czarne. razem z główką. Może to być wada genetyczna. Albo jakieś pokolenie wcześniej mamy albo taty szczeniąt, było skundlone, i tego są efekty. Szczeniaczek powinien być taki jak na zdjęciach na tej lub inne stronie, ale oczywiście o różnorakim nasyceniu pigmentu(czyli Ciemniejsze, będż jaśniejsze smolenia)

• dodał: ~czar, 09-10-2010, 16:48
    nasza sunia ma kolor mniej więcej taki http://www.zgubione-znalezione.org/v/2554/1_2435.jpg , a piesek był mniej więcej takiego http://images02.olx.pl/ui/3/01/58/62149358_1-zaginela-suczka-york-miniaturka-Brodno-Brodno.jpg umaszczenia. Nasza suczka miała chyba 3-4 mioty i zawsze barwa szczeniąt była taka jak na zdjęciach, a jej córka (suczka dziadków) miała dopiero 1 miot i właśnie są w takim dziwnym kolorze...no nic pojadę i zrobię im zdjęcie :)

• dodał: ~Pavlos, 12-08-2011, 14:41
    a ja mam taki przypadek że suczka jest całkowicie srebrna ,a piesek czrno-podpalany,a szczeniaczki suczki są brązowe a pieski czarne czy coś jest nie tak?

Strona 1 z 1

Wypowiedz się w tym temacie

Temat:
Treść:
Autor:
f f r m
Wpisz znaki widoczne na obrazku:

Galeria zdjęć