legowiska dla psów

Forum: Legowisko dla yorka

« Powrót | Rozpocznij nową dyskusję »

• Legowisko dla yorka
    dodał: ~Gaga, 16-02-2011, 21:58
    Witam wszystkich forumowiczów.
    Od paru miesięcy jestem szczęśliwą posiadaczką yorka. Jeszcze przed zakupem pieska od hodowcy na tym forum zdobyłam bardzo dużo cennych informacji związanych z tą rasą. Myślę, że i tym razem Państwo mi pomożecie. Otóż kupiłam mojemu yorkowi legowisko - matę , jednak w ogóle nie chce w niej spać - zdecydowanie bardziej woli moje łóżko. Proszę doradźcie jakie legowisko powinnam mu kupić aby lubił w nim spać. Są jakieś specjalne wzory lub modele?
  • Legowisko dla yorka
    dodał: ~Psia mama, 17-02-2011, 14:54
    Ja bym mu kupiła jakąś ładną budkę, w której mógłby się schować. Yorki lubią tego typu miejsca. Swobodnie obserwują co się dzieje w domu a zarazem mają ciszę i spokój. Dobre legowisko to podstawa do tego aby york nie spał z Tobą. Po prostu musisz mu dać coś lepszego niż Twoje łóżko. Zaglądnij może na stronę www.york-shop.pl tam są super legowiska dla yorków - sama tam kupowałam sofkę. Polecam
  • Legowisko dla yorka
    dodał: ~Miki, 18-02-2011, 11:12
    Witam
    Gaga , z tego co pamiętam właśnie na www.york-shop.pl widziałam fajne sofki z haftowanym napisem Yorkshire Terrier. Wyglądają bardzo ładnie i są mięciutkie - może właśnie coś takiego kupiła byś swojemu yorkowi ?
  • legowisko
    dodał: ~yorek13, 18-02-2011, 15:20
    Mój ma budkę i czasem w niej sypia, ale woli spać ze mną.Jak Psia mama pisała czuje się w niej bezpiecznie i ma własny kącik.
  • Legowisko dla yorka
    dodał: ~Marina, 18-02-2011, 16:22
    No tak ! Jak to mówi stare przysłowie yorków - albo ktoś się przyznaje ze śpi z yorkiem albo lepiej żeby nie miał psa tej rasy :)
    Moje yorki śpią ze mną przez całą noc, jednak w trakcie dnia lubią leżeć w kuchni na swoich sofkach. Są one miękkie i wygodne a pieskom jest ciepło.

• dodał: ~mmm, 18-02-2011, 19:01
    Mój york te ze mną śpi, chyba że się obrazi albo jest bardzo śpiący i wcześniej idzie spać, to kładzie się do legowiska, ale i tak rano budzę się a przymnie mój łobuziak.
  • Legowisko dla yorka
    dodał: ~Miki, 19-02-2011, 08:44
    Kup u małą budkę - pieski tej rasy uwielbiają się schować do jakiejś norki a budka właśnie taką przypomina.
  • Legowisko dla yorka
    dodał: ~Dora, 28-02-2011, 15:23
    Witam wszystkich
    W internetowym sklepie zoologicznym o nazwie York Shop widziałam piękne legowiska dla yorków. Na zdjęciach wyglądają bosko ! ciekawe czy w realu bedą takie same - zamówiłam dwa - różowe i czarne. Jak przyjdą to powiem wam czy są dobre dla yorków.

Strona 1 z 1

Wypowiedz się w tym temacie

Temat:
Treść:
Autor:
j 6 g r
Wpisz znaki widoczne na obrazku:

Galeria zdjęć