legowiska dla psów

Forum: Mam taką nietypową sytuację... proszę o pomoc.

« Powrót | Rozpocznij nową dyskusję »

• Mam taką nietypową sytuację... proszę o pomoc.
    dodał: ~Kasiaa., 22-11-2009, 10:49
    Były czasy, że mój york jadł wszystko co domownicy, ale strasznie urósł i przytył, dlatego teraz je tylko praktycznie karme. Tylko jest mały problem. Robi kupkę tak ok. 3 razy w nocy... i one są baardzo rzadkie.. Nie wiem czemu. Boję się,że może go brzuszek boli, czy coś...
  • .;.;.;.;.;.;.;.;
    dodał: ~....., 28-11-2009, 23:41
    Moim zdaniem powinna pani pójść z pieskiem do weterynarza.
    może to być spowodowane szybką zmianą pokarmu na suchą karmę

• dodał: ~ania, 27-12-2009, 00:34
    a mnie sie wydaje ze to juz zalezy od wielkosci yorka bo widzialam taki wlasnie przypadek u swojej znajomej (a sama mam yorka) ze jest dwa razy wiekszy niz moj ale warto to skonsultowac z weterynarzem.
  • Karma dla yorka
    dodał: ~Krzysztof, 27-12-2009, 10:53
    Witam
    Moim zdaniem powinna Pani zmienić karmę. Prawdopodobnie używa Pani złej. Najlepszą karmą dla yorków jest Royal Canin. Jest bardzo dobrze zbilansowana, a yorki mają po niej dobrą przemianę materii.
  • Karma dla Yorków
    dodał: ~Ppp, 27-12-2009, 21:36
    Mój York ma problemy z żołądkiem. ostatnio znalazł coś na dworze i to zjadł okropnie wymiotował. poszliśmy z nim do weterynarza dał jej antybiotyk.
    swoją sunią karmiłam ryżem z mięskiem i karmą Royal Canin. Weterynarz poradził mi karmą firmy ARION(arion/adult maintenance mini). Ta karma bardziej smakuje mojej suni niż Royala(chociaż uważam że też jest bardzo dobra). Polecam obie karmy:)
  • Karma dla yorka
    dodał: ~Miecio, 28-12-2009, 10:57
    Royal Canin jest jedną z najlepszych dostępnych na polskim rynku. W prawdzie dodają do niej coraz więcej czynników zapachowych, aby yorka skusić powonieniem a nie smakiem jednak przetestowałem już kilka firm i ta jest najlepsza.

Strona 1 z 1

Wypowiedz się w tym temacie

Temat:
Treść:
Autor:
s p j 7
Wpisz znaki widoczne na obrazku:

Galeria zdjęć