legowiska dla psów

Forum: Mama.:*

« Powrót | Rozpocznij nową dyskusję »

• Mama.:*
    dodał: ~Dominika W.., 26-07-2009, 21:44
    Mama nie chce się zgodzić na Yorka chciałm ją namówić i się nie udało !! błagam was o radę !!
  • rada
    dodał: ~ania W ., 27-07-2009, 12:38
    Skoro mama nie chce się zgodzić to może poproś ją jeszcze raz o yorka , jeżeli się nie zgodzi to powiedz : Mamo , a jak będę się dobrze uczyć , i jak będę miała 16 lat ...... Może mama się zgodzi . Ale nie jestem pewna ..... Sama tak zrobiłam ... Mama odpowiedziała ,że pogadamy jak będę miała 16 lat . Kiedy mama się nie zgodzi to kup go sobie jak będziesz dorosła .
    Mam nadzieje , że mama się zgodzi .

• dodał: ~psiara:), 29-07-2009, 14:19
    pokaż swojej mamie fotki małych yorków i powiedz że wszystkie spacery bierzesz na siebie to się złamie :):):)=)
  • Mam ten sam problem!!
    dodał: ~*-*Weraa*-*, 31-07-2009, 11:57
    Moi rodzice tesz nie chca sie zgodzić na yorka

• dodał: ~Clio, 09-08-2009, 16:03
    Skoro nie chce się zgodzić na piesia to nic na sile, dajcie rodzicom do poczytania artykuły o yorkach ,pokażcie filmiki i zdjęcia. W końcu to rodzice będą ponosić koszty związane z utrzymaniem , pielęgnacją i ewentualnym leczeniem pupila.Musza wiedzieć więcej o tej rasie niż tylko to ze jest psem :)
  • Hmmm......
    dodał: ~POMOCY, 04-05-2011, 20:20
    chce yorka , ale mama i tata nie! wszystkie moje koleżanki i koledzy (co u mnie nie jest normalne , bo wszczyscy chłopacy chcą pitbulle) mają yorki , a ja jedyna nie mam i jak idę do szkoły to serce mi rozrywa , bo oni chodzą ze swoimi yorkami do szkoły (oczywiście chodzą z kimś z rodziny i yorki ich odprowadzają pod szkołe , a potem ta osoba wraca do domu z psem), a te yorki są słodziutkie , a ja nie mam takiej kruszyny!
    Pomocy.....
    Pomoc.....
    Pomo.....
    Pom.....
    Po.....
    P.....
    .....
    Fajnie wyszło pomocy?

• dodał: ~iwcia, 05-05-2011, 15:56
    Ja też jestem mamą, zgodziłam się na sunię yorka, oczywiście w żadnym razie nie żałuję, ale teraz sunia jest na mojej głowie, spacery, wyprowadzanie na siusiu i kupkę, jak nie wyprowadzę, to sama muszę sprzątnąć, kasa na jedzonko i szczepienia, itp. Sunia jest bardziej przywiązana do mnie i mnie słucha, mimo, że miała z założenia być mojej córki :)
    Więc może postaw się chociaż przez chwilę w roli mamy i podziel jej obawy :), no chyba, że jesteś bardziej odpowiedzialna niż moja córka :)

• dodał: ~MINI, 20-08-2011, 13:04
    Moi rodzice też nie chccieli sie zgodzic na yorka ale powiedziałam że nie chce nic na 18 urodziny tylko yorka trułam im głowę przez 2 miesięce pokazywałam zdjęcia filmiki chcociaż już tego nie chcieli oglądać w końcu ustaliłam z taką kobietą że mi przywiezie do domu rodzice powiedzieli rób co chcesz lecz pani dostała więcej pieniędzy i sprzedała komuś innemu zadzwoniłam do innej pani z mamy tel za 700 zł lecz ja chciałam za 500 pani się nie zgodziłą ale zadzwoniła na drugi dzień i zdecydowała się na 500 zł mamie było mnie szkoda że tak mi zależalo na tamtym i napisała mi do szkoły sms że yorka możemy kupić bo się znalazł. Mama nic nie robi przy yorku bo ja wszystko przy nim robie oboje rodzice są szczęśliwi i rozpieszczają mojego pupila lecz wszystkie obowiązki wykonuje ja. A to że twoi koleżanki koledzy mają psy to nie znaczy że ty musisz mieć poczekaj pół roku rok i jeżeli wtedy jeszcze będziesz chciała to poproś jeszcze raz rodziców utrzymanie psa nie jest tanie, może weż pieska ze schroniska pomożesz im ja równiez kilka lat temu wziełam ze schroniska. Z pieskiem będziesz miała wiele wyrzeczeń ja nie pojechałam na wakacje żeby piesek nie był beze mnie chcociaż mogłam go wziąśc ze sobą ale bałam się że może się nie zaklimatyzować w nowym miejscu i nie pojechałam. Zastanówcie się poczytajcie duzo o pieskach bo w rzeczywistoci są rówżne sytuacje. Ja nie żałuje bardzo kocham swojego yorka i nigdy bym go nie oddała. kasia_k027@wp.pl gg 35122975

Strona 1 z 1

Wypowiedz się w tym temacie

Temat:
Treść:
Autor:
u r o m 3 9 e
Wpisz znaki widoczne na obrazku:

Galeria zdjęć