legowiska dla psów

Forum: MASZ PYTANIE?JA NA NIE ODPOWIEM.

« Powrót | Rozpocznij nową dyskusję »

• MASZ PYTANIE?JA NA NIE ODPOWIEM.
    dodał: ~MISIEK, 09-03-2011, 18:15
    ODPOWIEM NA KAŻDE PYTANIE>BEZ WYJĄTKU!!!
  • witam mam pytanko..
    dodał: ~agnieszka, 10-03-2011, 21:56
    POWIEDZ MI PROSZE JAKA DLUGOSC POWINNY MIEC YORKI.MAM SUCZKE 9 MIESIECZNA MA 28CN WZROSTU WAZY 4KILO I DLUGOSCI 33CM CZY NIE JEST DUZA JAK NA YORKA .DZIEKUJE ZA ODPOWIEDZ
  • rr
    dodał: ~MISIEK, 12-03-2011, 19:43
    Nie ma się czym martwić.Widziałem takie yorki (miały rodowód.)Jakbyś dalej się niepokoiła to dowiedz się jak wyglądała matka.
  • uszy
    dodał: ~domka/maniek :), 12-03-2011, 22:12
    Chciała bym sie dowiedzieć coś wiecej na temat uszu.Maniek ma 3 miesiące i nadal oklapłe uszka czy to już za późno żeby stanęły czy może jakoś mu trzeba w tym pomóc?
  • uszka
    dodał: ~ja, 15-03-2011, 11:57
    ja mojemu kleilam odkad zaczal chodzic;P meczylam sie ale sie oplacilo nie zawsze piesek sam postawi uszka trzeba mu ogolic zewnetrzna czesc ucha i zakleic plasterkiem aby stalo jesli po 3 dniach bedzie mu stalo to powtarzaj zabieg co 2 dni uszka moga byc klejone na 3 dni :)
  • kiedy u pieska pojawiaja sie jajeczka
    dodał: ~ja, 15-03-2011, 12:41
    am pytanie podobno yorkom czesto nie wyrastaja jajka do ktorego miesiaca powinny sie pokazac?
  • tata sie nie zgadza
    dodał: ~JULIA, 21-03-2011, 10:41
    Witam.
    Bardzo czce miec yorka,ale tata się nie zgadza.Mama jest na TAK.
    Co mam robić ?
  • oklapnięte uszka
    dodał: ~Zmartwiona, 22-03-2011, 08:51
    # Moja Nelka ma juz prawie trzy miesiące i ma oklapnięte uszka.Dodam że była największa w miocie.Celowo wzięłam większą bo mam 3 letnią córeczkę i bałam się,że jak wezmę małe chucherko to zrobi mu krzywdę.3 tygodnie temu ogoliłam jej uszka ale nic nawet nie drgnęły.Mam pytanie czy ktoś stosował klej Copidex lub Ear Fix Cherry Knoll?Czy są skuteczne i jak się to przykleja.Czy taki laik jak ja może zrobić to sama w domku czy udać się do psigo fryzjera albo weterynarza?Z góry dziękuję za pomoc
  • kuleje
    dodał: ~Monia, 25-03-2011, 13:18
    Mój piesek jak wstaje po odpoczynku kuleje na przednią prawą nóżkę i przez jakiś czas widać jak ją podnosi i że go boli ale gdy pobiega trochę i rozchodzi tą nogę to kontuzja mu nie przeszkadza i nie pokazuję że go noga boli. Objaw widać tylko przez te pare minut po odpoczynku jego. czy może mu coś dolegać? czy może to być spowodowane tym że za dużo warzy?? jak byłam ostatnio u weterynarza to powiedział że york ma pół kilo nadwagi
  • dziwne zachowanie u yorka
    dodał: ~misia86, 25-03-2011, 17:48
    moj piesek ma niecale 7 m-cy i niekiedy zaczyna sie trzasc bez powodu, wyglada to tak jakby bylo mu zimno i mial dreszcze, co moze dolegac mojemu pieskowi??
  • dziwne zachowanie u yorka
    dodał: ~Dora, 25-03-2011, 18:17
    Do Misi
    Może jest mu zimno ? jeszcze nie ma takiego ciepła na dworze wiec może kup mu ubranko ?
  • do MISIEK - co z tymi uszami? Błagam o radę!!!!!!!!!!!!!!
    dodał: ~iwcia, 30-03-2011, 09:24
    Poradź co robić z ochlapniętymi uszami, klejenie taśmami ani plastrami w naszym przypadku nie pomaga, wręcz odnosi odwrotny skutek!!!! Niedawno chwaliłam się, że już jej stanęły do 2/3 wysokości, ale teraz znowu oklapły, im bardziej się staram, tym mniejszy skutek!!! Wczoraj widziałam piękną sunię ze stojącymi uszkami i kucyczkiem pośrodku, wyglądała super!!! Niby weterynarz mówi, że taka już widocznie uroda mojej suni i mogą te uszka wcale nie stanąć, ale tak bardzo chciałabym że by jednak stały!!! tylko nie wiem co dalej robić!
  • podcinanie włosów na uszkach
    dodał: ~wiki, 08-05-2011, 19:26
    w jakim wjeku podcinać włosy na uszkach
  • uszy
    dodał: ~Izabela, 11-05-2011, 20:24
    mój maluch ( york ) miał od urodzenia podgalane uszka ponieważ kupiłam go od fryzjerki :)
    teraz ma piękne stojące uszy - nie polecam zadnych klei bo to psa okropnie męczy . Jak nie wieżycie sami sobie poklejcie uszy tym dziadostwem !! Gdyby to mój york mial klapnięte i gdyby golenie nic nie pomogło dałabym my spokój od jakiś głupich gumek czy klei i kochalabym go takim jakim jest :)
    Mam ogromne doświadczenie w opiece nad tą rasą ( bo miałam kilka tych psiaków ) i moge dać dużo cennych rad . Jeśli ktoś chciałby się mnie zapytać coś w dziedzinie tych psiaków służe e - mail'em : izziy@wp.pl
    gorąco polecam :)
  • dreszcze u jorka
    dodał: ~OSKAR, 10-03-2012, 06:51
    siema muj Jork ma dreszcze niewiem co zrobic?POMOCY!

Strona 1 z 2    Następna »

Wypowiedz się w tym temacie

Temat:
Treść:
Autor:
5 o g d i
Wpisz znaki widoczne na obrazku:

Galeria zdjęć