legowiska dla psów

Forum: minnnnnnnnnnnnni york

« Powrót | Rozpocznij nową dyskusję »

• minnnnnnnnnnnnni york
    dodał: ~magda, 22-08-2011, 22:09
    mam 11 miesięczną sunię yorka jest po mamie 2,6 i ojcu 2,3 a ona w wieku 11 miesięcy ważi 0,5kg ja chciałam ją wystawiac i żeby była suką hodowlaną a ona jest taka mała czy jak ona ma już prawie rok to jeszcze urośnie

• dodał: ~kk, 23-08-2011, 09:31
    Niestety yorki rosną do około 10 miesiąca życia, więc Twoja sunia już raczej nie urośnie, może jeszcze troszkę przybierze na wadze, ale nieznacznie. Czasami w miotach dwóch psów o standardowej wadze zdarzają się takie maleństwa, ale to już jak kupowałaś to musiała być mniejsza od rodzeństwa, bo już w wieku 3 miesięcy, a nawet trochę wcześniej da się określić przybliżoną wagę psa w wieku dorosłym.

• dodał: ~lll, 23-08-2011, 11:55
    Zgadzam się z poprzedniczką. Sunia mogła też odziedziczyć wagę po np. dziadkach:)
  • minnnnnnnnnnnnni york
    dodał: ~magda, 23-08-2011, 11:56
    jak kupowałam moją suni została ostatnia więc pozostałego rodzeństwa nie widziałam(miała jeszcze brata którego jakaś pani wzieła dzień wcześniej) i wydawało mi się że taka malutka powinna byc miała wtdy 7 tygodni a ważyła jakieś 100g była wtedy taka na połowe mojej ręki dopiero nie dawno dowiedziałam się że tyle ważą najmnijsze szczenięta z miotu przy urodzeniu ale miałam nadzieje że jszcze troszke urośnie i jakiś 1 kg będzie ważyła naprawdę nie radze wam miec takich malenstw ona musi mieszkac w moim pokoju bo by sie zgubiła w moim wilkim domu no ale naszczęście nie choruje a jest prześliczna już w chodowli nazywano ją calineczką ale przewidywali że urośnie no ale dalej calineczką została a w metryczce ma imię cali i dopiro dziś weterynarz zauważył że moja cali nie ma prawa do wyrobienia rodowodu szkoda tylko że nie zauważyłam tego w momenci kupowwania suni ale i tak ją kocham choc nie spełniła mojego marzenia żeby ją wystawiac i by urodziła szczeniaki
  • www.psiswiat.pl
    dodał: ~MINI, 23-08-2011, 14:41
    Zapraszamy na naszą stronę internetową www.psiswiat.pl możecie tam wiele rzeczy dowiedzieć się o psach yorkach i innych ras, możecie również przysyłać swoje zdjęcia pupilów które umieścimy na naszej stronie, zapraszamy na forum mile widziane będą również tematy posty artykuły!!!! Zapraszamy!!!!

• dodał: ~kk, 24-08-2011, 10:39
    no moja suczka jak ją kupowałam miała 10 tygodni i ważyła 1,1 kg (teraz w wieku dorosłym ma 2,7 kg) i wtedy już nie mogłam się doczekać kiedy urośnie bo jak dla mnie była strasznie malutka i delikatna i zawsze znajdowała się w nieodpowiednim miejscu czyli kręciła się pod nogami, my w domu baliśmy się normalnie poruszać. Nie wyobrażam sobie psa wielkości o której tu piszesz. Chyba strasznie ciężko z takim maleństwem. no ale cóż zrobić, kochaj ją taką jaka jest, w końcu psa się nie kocha za to jaki jest, tylko, że jest.

Strona 1 z 1

Wypowiedz się w tym temacie

Temat:
Treść:
Autor:
x 1 u j n d m
Wpisz znaki widoczne na obrazku:

Galeria zdjęć