legowiska dla psów

Forum: mogę mieć yorka;> ??

« Powrót | Rozpocznij nową dyskusję »

• mogę mieć yorka;> ??
    dodał: ~desperrrado_rb, 30-06-2010, 21:40
    Witam! Od dawna marzę o yorku. Czytam różne artykuły, wybieram imię;] ale mieszkam w bloku. Mieszkanie nie jest za duże..Boję się, że ten mały rozbójnik;] nie przyzwyczaiłby sie do panujących warunków. Do tego przez część dnia zostawałby sam w domu. Nie wiem czy kupno psa to dobry pomysł. Może ktoś jest w podobnej sytuacji? Bardzo proszę o odpowiedz. Pozdrawiam

• dodał: ~Kaśka, 01-07-2010, 17:30
    Ja jestem w podobnej sytuacji i jakieś 2 tygonie temy kupiłam Majkę ma ona teraz niecałe 3 miesiące,faktycznie jest to mały rozbójnik ale za to jaki kochany,myślę,że kupno pieska w niczym nie nie zaszkodzi!
    Ja i moja rodzinka żyć bez niej nie możemy!
    pozdrawiam

• dodał: ~miśka:) , 01-07-2010, 18:32
    Ale jeżeli piesek ma być całe dnie sam bez nikogo, to na pewno samotność nie wyjdzie mu na dobre. Moi znajomi kupili sunię york obydwoje pracowali całe dnie i sunia musiał być zupełnie sama, więc stwierdzili że nie ma sensu aby sunia męczyła się całe dnie sama w domu i czuła się niekochana.
    Więc jeżeli piesek ma być całe dnie sam w domu to radzę nie kupować pieska rasy york.
    Psinka będzie się czół tak ja człowiek który całe dnie jest sam i tylko wieczorami poświęca mu chwilką na drobne pieszczoty.

• dodał: ~miśka:) , 01-07-2010, 18:32
    Ale jeżeli piesek ma być całe dnie sam bez nikogo, to na pewno samotność nie wyjdzie mu na dobre. Moi znajomi kupili sunię york obydwoje pracowali całe dnie i sunia musiał być zupełnie sama, więc stwierdzili że nie ma sensu aby sunia męczyła się całe dnie sama w domu i czuła się niekochana.
    Więc jeżeli piesek ma być całe dnie sam w domu to radzę nie kupować pieska rasy york.
    Psinka będzie się czół tak ja człowiek który całe dnie jest sam i tylko wieczorami poświęca mu chwilką na drobne pieszczoty.

• dodał: ~desperrrado_rb, 01-07-2010, 19:50
    Dzięki bardzo za pomoc, mój 'potencjalny' psiak niestety musiałby być przez jakiś czas sam w domu, bo chodzę do szkoły, a rodzina ma swoje zajęcia, wiadomo, ale nie zostawilibyśmy zwierzaka samego sobie! Mimo to boję się czy dałby sobie przez ten czas sam 'radę';>

• dodał: ~Magda ~~~~, 02-07-2010, 10:02
    cześć! są wakacje a rodzice powiedzieli że kupią mi pieska yorka.Mama nie wie czy kupić czy nie bo boi się że pies będzie załatwiał się na chodniki w domu co mam robić chce mieć tego pieska !!
  • do Magdy;]
    dodał: ~desperrrado_rb, 17-07-2010, 16:58
    nie martw sie, moi rodzice też się tego obawiali, ale udało się! Zgaodzili sie nareszcie. Męczyłam, męczyłam, prosiłam, rozmawiałam zawsze pokojowo, nigdy krzykiem;d aż się udało. Na początku może psiak będzię załatwiał sie w domu, ale zapewnij rodzinę, że go nauczysz, bo oczywiście będziesz musiała to zrobić, są sposoby;] powodzenia:* napisz jak tak;]
  • hej
    dodał: ~k, 20-07-2010, 16:26
    dla psa, który musi czesto zostawac sam w domu, najlepszym rozwiązaniem jest kupienie drugiego (tej samej rasy i płci) :)

pozdrawiam
    -------------------------------------
    RASOWY=RODOWODOWY

• dodał: ~MINI, 20-08-2011, 21:02
    Moi rodzice też nie chccieli sie zgodzic na yorka ale powiedziałam że nie chce nic na 18 urodziny tylko yorka trułam im głowę przez 2 miesięce pokazywałam zdjęcia filmiki chcociaż już tego nie chcieli oglądać w końcu ustaliłam z taką kobietą że mi przywiezie do domu rodzice powiedzieli rób co chcesz lecz pani dostała więcej pieniędzy i sprzedała komuś innemu zadzwoniłam do innej pani z mamy tel za 700 zł lecz ja chciałam za 500 pani się nie zgodziłą ale zadzwoniła na drugi dzień i zdecydowała się na 500 zł mamie było mnie szkoda że tak mi zależalo na tamtym i napisała mi do szkoły sms że yorka możemy kupić bo się znalazł. Mama nic nie robi przy yorku bo ja wszystko przy nim robie oboje rodzice są szczęśliwi i rozpieszczają mojego pupila lecz wszystkie obowiązki wykonuje ja. A to że twoi koleżanki koledzy mają psy to nie znaczy że ty musisz mieć poczekaj pół roku rok i jeżeli wtedy jeszcze będziesz chciała to poproś jeszcze raz rodziców utrzymanie psa nie jest tanie, może weż pieska ze schroniska pomożesz im ja równiez kilka lat temu wziełam ze schroniska. Z pieskiem będziesz miała wiele wyrzeczeń ja nie pojechałam na wakacje żeby piesek nie był beze mnie chcociaż mogłam go wziąśc ze sobą ale bałam się że może się nie zaklimatyzować w nowym miejscu i nie pojechałam. Zastanówcie się poczytajcie duzo o pieskach bo w rzeczywistoci są rówżne sytuacje. Ja nie żałuje bardzo kocham swojego yorka i nigdy bym go nie oddała. kasia_k027@wp.pl gg 35122975

• dodał: ~Kasia, 23-08-2011, 10:35
    Miałam podobny problem. Bardzo chciałam mieć psa - yorka, ale moi rodzice nie chcieli się na niego zgodzić. Bali się, że jestem za mało odpowiedzialna, że mi się znudzi itd. W końcu udało mi się ich przekonać i mam mojego Kubusia! Jest kochany. Ostatnio czytałam artykuł, w którym jacyś naukowcy powoływani się na badania, które udowodniły, że posiadacze zwierząt żyją dłużej.

Strona 1 z 1

Wypowiedz się w tym temacie

Temat:
Treść:
Autor:
7 c j s n h
Wpisz znaki widoczne na obrazku:

Galeria zdjęć