legowiska dla psów

Forum: mój york niekiedy kuleje na jedną nogę

« Powrót | Rozpocznij nową dyskusję »

• mój york niekiedy kuleje na jedną nogę
    dodał: ~Monia, 25-03-2011, 13:11
    Mój piesek jak wstaje po odpoczynku kuleje na przednią prawą nóżkę i przez jakiś czas widać jak ją podnosi i że go boli ale gdy pobiega trochę i rozchodzi tą nogę to kontuzja mu nie przeszkadza i nie pokazuję że go noga boli. Objaw widać tylko przez te pare minut po odpoczynku jego. czy może mu coś dolegać?
    dodał: ~Tomek, 25-03-2011, 13:15
    Witam
    Proszę mi powiedzieć czy to okres długotrwały ? czy to zauważyłaś kilka dni temu ? Może to tylko naciągnięte ścięgno. Yorki lubią skakać więc mógł ulec lekkiej kontuzji.

• dodał: ~Monia, 25-03-2011, 13:22
    zauważyłam to 3 dni temu. Mój piesek uwielbi skakać rzuca się z wszystko co jest możliwe i nie zwraca uwagi czy za wysoko czy nie. A widzę że nóżka go boli właśnie jak sobie odpoczywa s potem wstaje i zaczyna kuleć ale to tylko przez pewien czas a później biega czyli bardzo go chyba nie boli bo nie piszczy jak dotykam mu tą nóżkę. Zastanawiam się czy to może być związane np z nadwagą pieska bo jak byłam ostatnio u weterynarza to warzy o pół kilo za dużo i weterynarz kazał mu się trochę odchudzić on ma 5 miesięcy.
    dodał: ~Tomek, 25-03-2011, 13:36
    Nie przejmuj się moim zdaniem na naciągnięte cięgno. Mój york miał to samo - przeszło mu po tygodniu ale dostawał delikatne leki przeciwbólowe

• dodał: ~Monia, 25-03-2011, 13:39
    a jakie leki można mu dawać?
    dodał: ~Tomek, 25-03-2011, 14:52
    Mój yorczek dostawał pół tabletki nospy 1x dziennie. Dzięki temu jego noga rozchodziła się a on nic nie czuł.

Strona 1 z 1

Wypowiedz się w tym temacie

Temat:
Treść:
Autor:
x 4 x 0
Wpisz znaki widoczne na obrazku:

Galeria zdjęć