legowiska dla psów

Forum: Mój York piszczy i 'płacze' w nocy bo chce wejść do łóżka

« Powrót | Rozpocznij nową dyskusję »

• Mój York piszczy i 'płacze' w nocy bo chce wejść do łóżka
    dodał: ~neela, 27-12-2011, 12:01
    Mam 7 tygodniowego yorka.Pies kiedy przebudzi się w nocy, zaczyna strasznie piszczeć i szczekać bo chce wejść do łóżka.Zabieramy go do nas,ale przecież musi nauczyć się spać w swoim legowisku (w dzień normalnie tam śpi bez problemów)W jedną noc cierpliwie próbowałam go zanosić do siebie,kiedy piszczał, ale on nadal wychodził i próbował wdrapać się na łóżko, przy czym to jego piszczenie i zachowanie to jak atak histerii. Czy on z tego wyrośnie? Czy jego zachowanie to wynik jego wieku,że jeszcze jest psim dzieckiem? Proszę o pomoc:)
  • york
    dodał: ~aa, 27-12-2011, 12:13
    u każdego psa te zachowanie jest normalne, ponieważ może on jeszcze tęsknic za matką. ja ze swoim yorkiem spałam, a teraz raczej śpi u siebie, a jak chce to wskakuje do mnie . także nie ma się o co martwic, wyrośnie :)
  • Psie dziecko.
    dodał: ~M, 07-02-2012, 18:14
    Ponieważ jest to mały i bardzo młody pies ja bym pozwoliła mu spać w łóżku. Z czasem zobaczy, gdzie mu jest lepiej i sam zdecyduje gdzie będzie spał. U mnie na początku yoreczka spała sama, nie wyganiałam jej z łóżka i teraz sama idzie do mnie, z czego jestem bardzo zadowolona;-). Poza tym badania wykazały, że spanie z psem w łóżku uodparnia i jest pozytywne dla naszego organizmu jak i organizmu psa.

• dodał: ~Raczeek, 12-03-2012, 10:13
    Nic mylnego . Jak pies może decydować za nas to my decydyjemy gdzie ma spać , pamiętajcie musimy być stanowczy i nie zawsze nawet jak piszczy pozwalać mu wskakiwać na pościel a zwłaszcza jak piszczy należy go w tedy uciszyć np muwiąc fe badz szy - stanowczo oczywiście ja wiem ze jak widzimy taką małą słodką kropeczke to nam serce mięknie :) ale niech sie uspokoi , a na pewno po jakiś 2 minutach tak bedzie jak przestaniemy zwracać na niego uwagę , i w tedy dopiero powinniśmy go wżiąść na pościel , wyobrażcie sobie jak będzie dyzy na co w tedy bedzie sobie pozwalał a wam już nie bedzie wam zal zeby spał sam w swoim posłaniu i nie bedzie dawał wam sie wysypiać , dawajcie swoim pupilą miłość ale niech iedza kto jest przywódccą

• dodał: ~Raczeek, 12-03-2012, 11:05
    Oczywiście jak masz go bardzo krótko, to na pewno maluch odczuwa brak matki i na razie przez najbliższe 2 tyg pozwalaj mu na troszkę więcej :) , niech zaklimatyzuje sie z nowym domem ale z czasem pokazuj mu ze nie wszystko mu wolno :)
    - bo wyrośnie straszny diabełek :)

• dodał: ~keti, 12-03-2012, 20:56
    Ja i mój mąż śpimy z naszym yorkiem i nie wyobrażamy sobie spać bez niego. Miłość to miłość. On jest szczęśliwy bo jest blisko nas, my również jesteśmy szczęśliwi, bo psie ciepełko i cudowne psie zapaszki są przy nas. Tak więc śpij ze swoim pieskiem, bo warto.
  • miłość
    dodał: ~keti, 12-03-2012, 20:57
    Ja i mój mąż śpimy z naszym yorkiem i nie wyobrażamy sobie spać bez niego. Miłość to miłość. On jest szczęśliwy bo jest blisko nas, my również jesteśmy szczęśliwi, bo psie ciepełko i cudowne psie zapaszki są przy nas. Tak więc śpij ze swoim pieskiem, bo warto.
  • yorczek
    dodał: ~keti, 12-03-2012, 20:58

• dodał: ~Michał, 06-05-2012, 11:31
    Wima mam od paru dni yorka w dzień normalnie się bawi jak się zmeczy idzie na sowje legowisko jednak w nocy rozpaczliwie piszczy i prubuje wdrapać się do łóżka gdy juz go tam wsadze lezy spokojnie przy poduszce może mi ktoś powiedzieć co to za zachowanie ? i czemu tak jest chciałbym aby spał w swoim legowisku dodam iż ma 10tyg prosze o pomoc
  • Mój dog kanaryjski też tak piszczy (suka)
    dodał: ~Jerry, 19-10-2012, 09:29
    Mój dog kanaryjski też tak piszczy jak chce sie dostać do sypialni w nocy. Stoi całą noc pod drzwiami i piszczy sobie cicho. Masakra.

• dodał: ~Milka, 16-11-2012, 17:54
    Mój przez pierwsze 4 dni budził się o 3 w nocy i piszczał, nie brałam go na łóżko bo od razu sikał na pościel... ale wstawałam, głaskałam, postawiłam mu kojec obok łóżka i już przesypia całą noc spokojnie rano lubi wejść na łóżko i się poprzytulać, i co najważniejsze już nie leje na pościel...
  • Dziwne zachowanie
    dodał: ~tomek, 17-03-2016, 13:13
    Witam mam Yorka 1.5 rocznego i od 2-3 dni nie wskakuje na łóżko tylko płacze żeby go podnieść, przy zabawie jest ok lata jak głupi. ktos miał kiedys taki problem ?
  • fff
    dodał: ~Ewelinka, 17-03-2016, 15:46
    Popieram Keti.
    To są psy które potrzebują bliskości

Strona 1 z 1

Wypowiedz się w tym temacie

Temat:
Treść:
Autor:
v g q 9 c
Wpisz znaki widoczne na obrazku:

Galeria zdjęć