legowiska dla psów

Forum: NIE CHCIANY KAWALER.

« Powrót | Rozpocznij nową dyskusję »

• NIE CHCIANY KAWALER.
    dodał: ~KAMILA, 02-02-2013, 11:18
    WITAM BARDZO SERDECZNIE.MOJA TOSIA MA CIECZKĘ.I BYŁAM U KAWALERA,ALE ONA RAZ CHCIAŁA,A RAZ NIE...I DZIŚ GDY TYLKO POSZŁAM DZIECI ZAPROWADZIĆ NA ZAJĘCIA PRZYSZEDŁ ZWYKŁY KUNDEL I DOSZŁO DO JEJ PRZYKRYCIA....MYŚLAŁAM ŻE DOSTANĘ SPAZMY...TAK JĄ PILNOWAŁAM I NIE WIADOMO Z KĄT SIĘ WZIĄŁ TEN PIES!!!!POBIEGŁAM PO WIADRO WODY I OBLAŁAM TEGO PSA I UCIEKŁ...A JA TERAZ SIĘ MARTWIĘ CZY BĘDĄ JEDNAK PIESKI?CZY JĄ DOPUŚCIĆ DO INNEGO KAWALERA Z TEJ SAMEJ RASY.
  • ło co wam hodzi
    dodał: ~jeste do wziecia, 02-02-2013, 21:08
    A rub ta co chce ta

• dodał: ~izabela , 02-02-2013, 23:20
    Myślę że jeśli ten kundelek ja zaplodnil to na nic będą starania o rasowy miota podczas tej cieczki.. chociaż może się mylę ...

• dodał: ~ Mika05, 07-03-2013, 14:44
    Moja sunia też za pierwszym razem nie chciała kawalera a innego chciała. No oczywiście nie pozwalałam jej. Na następną cieczkę było tak samo ale po 10minutach gdy byli sami w pokoju ona zaczeła go akceptować. W twoim przypadku mogła zajść w ciąże ale to zależy kiedy przyszedł do niej ten kundel.
  • masakra
    dodał: ~weronika, 09-03-2013, 01:11
    Boże jak można rozmnażać nierasowe pieski, jak macie suczkę z cieczką to pilnujcie jej, albo sterylizujcie!!!! Jest dużo psów w typie rasy, wiele bez domów w schroniskach...
  • nie chciany kawaler
    dodał: ~kamil, 18-03-2013, 09:58
    czy istnieje sztuczne zapłodnienie bo moja suczka nie ikoniec.Czy to jest trzeci dzień cieczki czy jedenasty czy dwudziesty nic z tego.Gryzie,po prostu nie chce mu dać i koniec.Jeśli krowie się chce a w okolicy nie ma byka to przyjeżdża pan"skoczek" i sprawa załatwiona. Proszę o poradę

Strona 1 z 1

Wypowiedz się w tym temacie

Temat:
Treść:
Autor:
v w m p y n
Wpisz znaki widoczne na obrazku:

Galeria zdjęć