legowiska dla psów

Forum: odpowiedni szampon dla yorka

« Powrót | Rozpocznij nową dyskusję »

• odpowiedni szampon dla yorka
    dodał: ~Monika86, 28-11-2010, 14:40
    Witam! Mam 3 m-ego yorka i problem z dobraniem dla niego odpowiedniego szamponu ponieważ po ostatnim jakiego użyłam dostał łupieżu! Może ktoś z was zna jakąś dobrą markę, dostępną też za granicą?? Dziękuję i pozdrawiam,

• dodał: ~nieznany, 14-03-2011, 19:58
    gottlieb new style
  • odpowiedni szampon dla yorka
    dodał: ~kasia, 10-04-2011, 21:23
    Ja nie polecam gottlieb new style, gdyż mój yorczek właśnie od tego szamponu dostawał strasznego łupieżu, teraz używamy szamponu firmy champion i jest bardzo dobry.

• dodał: ~Marta, 11-04-2011, 09:07
    Moj yoreczek jak do mnie trafił miał 3 miesiace i delikany łupiez na grzbiecie,po zastosowaniu szamponu "dr Seidla" problem zniknął bezpowrotnie. Ten szampon nadaje sie dla szczeniąt,jest z proteinami i alantoiną a jego cena to tylko 22 zł.Mozna go nabyc w sklepach zoologicznych lub u weterynarza.
  • szampon
    dodał: ~..., 13-04-2011, 15:19
    Ja różne wypróbowałam.Teraz mam over zoo i jestem zadowolona.Jest to dość nowa polska marka dlatego ceny ma bardzo atrakcyjne(ok.15zł).Niedawno też wygrałam szampon dr. siedla z dziekciem i biosiarką.Szampon przeciwłupieżowy(nie wiem czy działa, bo Yorek nie ma szamponu), ale po 1 trzeba by było trochę poczekać(jest chyba dla dorosłych psów) po 2 mocno pachnie oscypkiem.
  • łupież u yorka
    dodał: ~♥paulina♥, 05-05-2012, 15:13
    Dzień dobry !!!!!! Mam yorka który ma prawie rok i ma bardzo potężny łupież.Stosowałam szamponu gottlieb new style.Nigdy więcej bo nie użyję Mika dostała takiego łupieżu po nim że ch-cho.Teraz stosuję szampon Champion ..... Bardzo dobra firma !!!!spróbuj
  • szampon
    dodał: ~Aśśka, 11-02-2013, 23:24
    Też miałam problem z łupieżem u mojego yorka do czasu, aż koleżanka nie załatwiła mi specjalny szampon dla yorków firma FM Group, podobno nie da się kupić w zwykłym sklepie, tylko bezpośrednio od producenta. Poszukaj wśród znajomych bo może ktoś ma dostęp do tej firmy! Bardzo polecam :)

Strona 1 z 1

Wypowiedz się w tym temacie

Temat:
Treść:
Autor:
p 2 1 e i m 5 s
Wpisz znaki widoczne na obrazku:

Galeria zdjęć