legowiska dla psów

Forum: Odżywka dla Yorków

« Powrót | Rozpocznij nową dyskusję »

• Odżywka dla Yorków
    dodał: ~lola...., 30-01-2010, 09:02
    Witam serdecznie.
    Mam pytanie: Czy Yorka można spryskiwać włosy odżywką dla ludzi czy nie powinno się tego robić?
    a jak już to jaka odżywka jest najlepsza dla yorków??
  • Odżywka dla Yorków
    dodał: wito, 30-01-2010, 09:12
    Witam,
    Wprawdzie psy tej rasy mają włos w strukturze przypominający włos ludzki, jednak należy stosować odżywki specjalnie przeznaczone dla tej rasy. Podstawową odżywką jaka ja stosuję jest Botanical Conditioner firmy #1 ALL SYSTEMS. Oczywiście nie jest to odżywka wystarczająca do normalnej pielęgnacji włosa yorka.
    Zaznaczam "normalnej" czyli takiej, gdzie nasz pupil nie jest przygotowywany pod względem wystaw.
  • Dzięki:))
    dodał: ~lola...., 30-01-2010, 14:42
    Dziękuje za pomoc:*
    Może to troszkę głupie pytanie ale właśnie Yorki maja włosy struktury ludzkiej... i myślałam że może mozna stosowac odżywek dla ludzi.
  • Odżywka dla Yorków
    dodał: wito, 30-01-2010, 15:05
    Pytanie jak najbardziej na miejscu. Sam 10 lat temu testowałem właśnie takie kosmetyki na swoich yorkach, jednak stwierdzam, że bio-technolodzy z firmy Allsystems dopasowali bardzo dobrze swoją formułę, bo sprawdza się ona w 100% na moich yorkach.

• dodał: ~lola...., 30-01-2010, 17:15
    Ja niedługo będę miała Yorka i właśnie dużo o nich czytałam znalazłam też inne odżywki takie jak:
    -BioGroom
    -PetSilk
    -Laser Lites
    -Hery
    -KW
    Czy #1ALL SYSTEMS można kupic w wszystkich sklepach zoologicznych czy jest może jakiś specjalny??
  • Odżywka dla Yorków
    dodał: ~Tomasz, 25-03-2011, 15:53
    Moim zdaniem najlepszą odżywką na włosy yorka jest preparat firmy #1ALL SYSTEMS - po nim faktycznie włos nabiera jakości do tego jeszcze jak dobierzesz dobrą oliwkę do włosów to już w ogóle będzie rewelacja.

Strona 1 z 1

Wypowiedz się w tym temacie

Temat:
Treść:
Autor:
i g j 1 g m
Wpisz znaki widoczne na obrazku:

Galeria zdjęć