legowiska dla psów

Forum: Opadajace uszy

« Powrót | Rozpocznij nową dyskusję »

• Opadajace uszy
    dodał: ~ola, 22-05-2011, 11:59
    Witam,
    Nasza Psotka ma obecnie 4 miesiące, gdy miała około 2 miesięcy stanęły jej uszka i wszystko było ok. Około tygodnia temu klapnęło jej 1 uszko, byłam z nią u weterynarza, i podobno jest wszystko ok, piesek jest zdrowy, wesoły i bardzo żywy. Dostaje dobrą karmę, ale się martwię, bo to nasz pierwszy York. Czy możliwe jest, że podczas ząbkowania uszka opadły? Proszę o jakieś podpowiedzi i porady.
  • uszka
    dodał: ~Izabela, 23-05-2011, 16:35
    Polecam wizytę u fryzjera - wygoli uszka ( włosy nie będą ich obciążać ) . Oczywiście zabieg trzeba potem powtarzać . Skoro maluch ma dopiero 4 miesiące to klapnięte uszy są normalne . Ząbkowanie napewno na nie niczym nie wpływa . ! :D

izziy@wp.pl

• dodał: ~iwona, 06-06-2011, 11:09
    bzdura....podczas ząbkowania uszka opadaja! nie kazdemu pieskowi ale zdazaja sie takie przypadki...uszka trzeba golic a w razie potrzeby podklejac, 3 dni i 1 dzien przerwy dopoki nie stana:)

• dodał: ~Margi, 08-06-2011, 13:05
    Witam,
    Moja Amber miała ten sam problem. Pomogla wizyta u fryzjera, ogoliła jej końcówki uszków, a ok. 1cm od czubka ucha powiedziała, że mam wiązać włosy do kitki, teraz już się przyzwyczaiła, że uszy są podniesione i problem znikł.

• dodał: ~gość, 08-06-2011, 13:19
    Pamiętaj również, że Yorki są podatne na zapalenia uszów. Zwróć uwagę, czy twoje maleństwo nie drapie się uporczywie po nich. To może być także przyczyną opadających uszów.
  • opadnięte uszka
    dodał: ~Patrycja, 17-04-2013, 16:49
    Witam, mój snoopy ma roczek i problem z opadniętymi uszkami. 5 miesiące temu przechodził zapalenie uszek, weterynarz powiedział że piesek postawi uszka jednak martwi mnie fakt że trwa to tak długo. Czy są jakieś metody bym mogła mu w tym pomóc?
  • Uszka y yorka
    dodał: ~Iwona , 07-07-2017, 18:59
    Witam moja sunia ma 3 miesiące i też jej jeszcze uszka nie stoją ale pytałam się koleżanki która też ma yorka czy podklejac mu uszka to mi odradzila bo jej miał podklejane i potem mial zapalenie uszek więc odradzam podklejac
  • Uszka u yorka
    dodał: ~Monika, 08-10-2017, 10:26
    Witam wszystkich. Moja przecudowna Roxy ma 9 tygodni i 4 dni. I właśnie dzisiaj rano stanęły jej uszka. Dodam że moja psinka jest bez rodowodu ( zdaję sobie sprawę z tego że jest "w typie" yorka). Nie ma to dla mnie żadnego znaczenia. Po prostu kocham ją bez wglądu na wszystko. Pozdrawiam forumowiczów.

Strona 1 z 1

Wypowiedz się w tym temacie

Temat:
Treść:
Autor:
a n w z 5 k 0 4
Wpisz znaki widoczne na obrazku:

Galeria zdjęć