legowiska dla psów

Forum: Opłaca się kupić Yorka mojej 12 letniej córce??

« Powrót | Rozpocznij nową dyskusję »

• Opłaca się kupić Yorka mojej 12 letniej córce??
    dodał: ~P.mmmm, 03-11-2011, 17:35
    Witam...
    Moja córeczka bardzo chcę psa rasy yorkshire terrier. Ja nie przepadam za zwierzętami w domu i nie wiem czy jest warto. Moja córka ma 12 lat. Myślicie że dać jej szansę? Podajcie mi proszę wady i zalety psiaka, oraz wady i zalety posiadania pieska
  • Opłaca się kupić Yorka mojej 12 letniej córce??
    dodał: ~Miki, 05-11-2011, 22:04
    Myślę że tak. Powinnaś jej kupić yorka.
    Będzie się nim musiała opiekować, karmić , wychodzić na dwór - to wykształca charakter.
  • .....
    dodał: ~asia, 24-12-2011, 13:08
    kup jej smycz niech wychodzi codziennie rano, jeśli nie będzie chciała to nie kupujcie jej psa.my mieliśmy ten sam problem ale pies jest teraz tylko nasz ale córka tez z nim wychodzi a dwór ale piesek jest kochany wprowadził w nasze życie dużo szczęście i radości

• dodał: ~Jaaaa....., 29-12-2011, 11:05
    kup jej psa. ucieszy sie na pewno :P
  • Pies - to nie zabawka
    dodał: ~Mama_Karoliny, 29-12-2011, 14:25
    To nie jest zabawka, którą córka odstawi na półkę, gdy się znudzi, ale zobowiązanie na kilka lub kilkanaście lat. Córka ma 12 lat za dziesięć lat 22. Prawdopodobnie Ty zostaniesz z tym psem. Więc dobrze pomyśl, czy się opłaca, zwłaszcza, że nie lubisz zwierząt w domu. Ja osobiście marzę o yorku, ale mój mąż nie chce się zgodzić. Już 4 lata próbuję go przekonać.

• dodał: ~MIMI, 16-04-2012, 11:22
    TO JEST CIAGLA PIELEGNACJA MUSI KTOS TO LUBIC CIAGLE SZCZOTKOWANIE ,KAPIELE,WITAMINKI TO NAPRAWDE NIE JEST BYLE BUREK TYLKO PIESEK KTORYM TRZEBA SIE CALY CZAS ZAJMOWAC.!!

Strona 1 z 1

Wypowiedz się w tym temacie

Temat:
Treść:
Autor:
e i 4 a h
Wpisz znaki widoczne na obrazku:

Galeria zdjęć