legowiska dla psów

Forum: Oszukani

« Powrót | Rozpocznij nową dyskusję »

• Oszukani
    dodał: ~Oszukani, 05-10-2012, 18:23
    Nie wiem czy dobrze trafiłam??Chciala bym uprzedzic troszke wszystkich miłośników tych przepieknych i inteligentnych piesków!!!Jestem posiadacza 2 Yorkow,szczerze powiedziawszy jednego mam dla siebie a druga kupiłam na sprzedaż (ale to jest mało ważne!!).Chialabym powiedzieć ze rownież zostałam oszukani i to bardzo przez hodowcy,ponieważ wcisnela mi "Yorka Miniaturke" bo właśnie ja chce sprzedać,ma w tej chwili około 16 tygodni i jest tragiczna!!Szczeke ma bardzo mocno wysunieta do przodu,włosów prawie wcale No głowie jak bym chciała zrobić jej kiteczke to chyba z treski!!Masakra jestem załamana bo straciłam 1000zl i nie wiem co mm stym szkaradztwem zrobić,szkoda mi jej ale niestety mąż nie godz sie na 2 psy w domu do tego mam gryzonie i rybki :-) Kocham zwierzęta ale ta hodowczyni nie wiem co robi chyba produkcja KwaziModo!!Sluchajcie ona ma rzeznie nie hodowlę Boże niech ktoś tam pojedzie podaje jej dane: Izabela U. Pomóżcie tym pieska i kotka!!
  • Oszukani
    dodał: ~Anna, 09-10-2012, 16:12
    Jeżeli Pisze Pani otwartym tekstem do ludzi na tym forum to warto by było podać swoje imię i nazwisko, bo szkalować anonimowo to każdy potrafi.
  • wariatka
    dodał: ~anna, 10-10-2012, 14:41
    kochasz zwierzeta? jak mozna kupic psa i stwierdzic ze jest okropny brzydki... brak serca i znieczulica. psa sie kupuje zeby go kochac a nie oceniac jego stan"techniczny". nienormalna ty babo, sama pewnie jestes gruba i brzydka, dlatego maz cie nie kocha i zabrania posiadania dwoch psow. zenada!
  • ..?
    dodał: ~Inna, 11-10-2012, 22:51
    Szkoda ze taka jest dziwna wasza reakcja,ludzie nie zawsze się znają,a ta kobieta chce nas uprzedzić przed oszustami!!!Nie wiem czy ktoś by był szczęśliwy wydając pieniądze i być oszukanym!Boze ludzie troszkę zrozumienia!!
  • !!!!
    dodał: ~Wspolczujaca, 14-10-2012, 22:16
    Boże drogi nie mogę czasem czytać zalosnych ludzi!!!!Wiecie co żyjemy w bardzo drogich czasach i wszystko jest lekko drogie dla przeciętnego "Kwiatkowskiego",dlatego z szacunkiem do tych Oszukanych ludzi powinnismy się odnosić!!!Przepraszam,ale wydać 1000zl na pieska wcisnietego do tego przez hodowce to Przepraszam ale "ktoś" ma prawo się wypowiedzieć i pozalic!Po to są fora,a może tylko dla bogaczy?!Nie bądźcie dziwni i pomóżcie troszkę chociaż miłym słowem tych ludzi!!A nie tylko krytyka,dajcie na wstrzymanie!A ta kobieta z Huty,przy sprzedaży czuć od niej a....ach szkoda słów!Troszke wyrozumiałości!
  • wady u yorka
    dodał: ~niki, 04-01-2013, 18:38
    Witam. okolo 8 miesiecy kupilam suczke yorkshir terrier z rodowodem z jednej z hodowli. Suczke kupilam jako pelnowartosciowa na wystawy. Po wypadnieciu zebow mlecznych okazalo sie ze suczce nie wyrosly dwa zeby stale w dolnej szczece co dyskwalifikuje ja z dalszej hodowli. Jakis czas temu suczka zaczela utykac . Zglosilam sie do lekarza weterynarii. stwierdzil wypadanie rzepki w obu konczynach tylnich. skontaktowalam sie z hodowca. nie chce pomoc. Bardzo prosze o informacje od hodowcow, jak w takim przypadku powinnien zachowac sie hodowca pieska. Czy los suni powinnien byc mu obojetny. Czy moge domagac sie zwrotu poniesionych kosztow. Kupilam psa na wystawy a z tymi wadami pies jest bez wartosci hodowlanej
  • wady yorka
    dodał: ~Gosia, 06-01-2013, 10:25
    Napewno na tym forum nic się pani nie dowie,ale na pocieszenie mogę powiedzieć że nie jest Pani jedyna.Ja odważyłam się napisać z jakiej hodowli kupiłam pieska i postraszono mnie sądem.Natomiast w związku kynologicznym powiedziano mi ze zdziwieniem ze już 10 lat nie widział pan sędzia psa z przodozgryzem i kazał mi pieska kochać i to wszystko tematu pieniążków nie rozwinął
  • Wszystkie psiaki piękne są.
    dodał: ~Izabela , 06-01-2013, 15:02
    Rozumiem złość z powodu oszukania nas przez innych ale nie rozumiem jak ktoś kto kocha pieski może tak źle pisać o swoim psie. Ok kupuje psa jest malutki i słodki z czasem jednak zauważam że nie wygląda on zbyt rasowo inaczej niż byśmy się tego spodziewali ale mamy go już kilka miesięcy i pokochalismy go jak członka naszej rodziny- jak dziecko, jak więc możemy o nim mówić że to jakaś maszkara czy masakra? Możemy być wściekli na tych oszustów ale co winny jest ten psiak?
  • do Gosia
    dodał: ~nikaf, 07-01-2013, 20:37
    A dochodziła PAni swoich praw na drodze sądowej??
  • Wszystkie psiaki piękne są
    dodał: ~Majka, 07-01-2013, 20:50
    Izabela zgadza się Z Tobą !
    Chcąc kupić szczeniaka yorka takiego aby był on bez wad i o odpowiednim umaszczeniu MUSIMY poczekać przynajmniej pół roku lub więcej aby dostrzec każdy szczegół (nadmienię że tak robią tylko hodowcy yorków) ale wówczas taki piesek nie kosztuje 1500 PLN tylko 5000 PLN !!! Szczeniak w wieku 8 tyg nie jest do ogarnięcia - zawsze może wyjść i najczęściej wyjdzie jakaś wada dlatego musimy się do tego przyzwyczaić.
  • wady
    dodał: ~nikaf, 08-01-2013, 09:25
    .nikt nie jest zly na psa. Bardzo go kochamy jakim jest. jestem tylko rozczarowana postawa hodowcy. dochodze do wniosku ze lepiej kupic psa z pseudohodowli poniewaz zakup z rodowodem nic nie zmienia. I prosze nie pisac, ze w wiekszosci wypadkow wychodzi wada. czy mam rozumiec ze ciezko kupic psa zdrowego?....tu nie chodzi o jakies tam wady w ubarwieniu ale o to ze pies do konca zycia bedzie kaleka
  • Wszystkie psiaki piękne są
    dodał: ~izabela , 11-01-2013, 11:05
    Rozumiem rozczarowanie ale nie rozumiem jak mozna o piesku którego mamy mówić że jest tragiczny!? Teraz piszesz że go kochacie- nie rozumiem tego... Przykre to jest bo właśnie takie psiaki najczęściej lądują w lasach, na ulicach- a przy odrobinie szczęścia w schroniskach... Jeśli są dokumenty świadczące że pies został zakupiony w konkretnej hodowli a rzeczywiście odbiega od ideału o jakim marzyliscie to może warto się sądzić z nimi ale piesek już u was jest i pewnie kocha was z całego psiego serca... Pozdrawiam
  • wady
    dodał: ~nikaf, 11-01-2013, 20:17
    To smieszne bo nigdy nie napisalam ze moj pies jest tragiczny. Prosze czytac posty powyzej i nie oceniac ludzi przez internet, bo nie ja to napisalam

Pozdrawiam
  • wady
    dodał: ~Izabela , 12-01-2013, 09:16
    Napisałam to do osoby która podpisała się jako "Oszukani" pierwszy post...
  • !!!!!!!
    dodał: ~Wspolczujaca, 16-01-2013, 16:33
    Boze Ludzie zastanówcie sie co piszecie!!!Kazdy rozumie wszystko ale czepiać sie szczegółów!!!!Kazdy powinien wyrazić swoje zdanie takie jakie ono jest i zaraz ludzie siadaj na niego jakby nie wiem co!!!!Wspolczuje Pani której piesek jest kaleka,oczywiście ze sie kocha zwierze ale ludzie Boze drogi płacimy za to aby byc nie oszukani,a ludzie którzy sprzedają psy czy inne zwierzęta dają gwarancje na "zdrowie" pupila a po kilku miesiącach rozczarowanie!!!Przepraszam ale to żenada!!!!I dlatego przyznaje racje i pomalowane dla tych oszukanych ludzi!!!!Wspolczucia!!!!

Strona 1 z 2    Następna »

Wypowiedz się w tym temacie

Temat:
Treść:
Autor:
a t u q f 1
Wpisz znaki widoczne na obrazku:

Galeria zdjęć