legowiska dla psów

Forum: papiloty

« Powrót | Rozpocznij nową dyskusję »

• papiloty
    dodał: ~kala, 17-03-2011, 14:44
    Czy ktos moglby polecic dobry olejek pod papiloty, w miare przystepnej cenie i papierki jakis kontakt do sklepu internetowego tez w miare dobrej cenie, bardzo mi zalezy czekam na odpowiedz, dziekuje
  • Papier na papiloty dla yorka
    dodał: ~Gaga, 17-03-2011, 15:04
    Zobacz tutaj.
    http://www.york-shop.pl/akcesoria/inne/papiloty---papier-na-papiloty.html
    Ja zawsze kupuje w ty sklepie. Co do olejku to najlepszym na świecie jest Czysty olejek norkowy firmy PUCK - nie ma lepszego od niego. Stosują go najlepsi hodowcy yorków.
  • dz
    dodał: ~Karolina, 17-03-2011, 15:11
    dziekueje bardzo za odpowiedz, napewno kupie sobie te papierki, a wiesz moze gdzie mozna kupic ten olejek? bo nie bardzo znalazlo mi nic w wyszukiwarce... ;/ czy na tej stronce gdzie te papierki znajde tez gumki? zeby moc zamowic za jednym razem
  • Gumki na papiloty dla yorka
    dodał: ~Gaga, 17-03-2011, 15:18
    Gumki do papilotów są tutaj:
    http://www.york-shop.pl/akcesoria/inne/gumeczki-kauczukowe---100-szt.html

A co do olejku to Hodowla Yorków Pana Ratajczaka - on to sprowadza
  • dz
    dodał: ~Karolina, 17-03-2011, 19:54
    dziekuje bardzo,zaraz sobie zamowie te papierki i gumeczki, a mozesz mi powiedziec jeszcze jedno pytanko ile kosztuje ten Olejek u tego Pana? dzieki bardzo, pomoglas mi :)
  • papier do papilotów
    dodał: ~Dora, 24-03-2011, 22:40
    Polecam ten papier - zawsze kupuję w tym sklepie i nigdy się nie zawiodłam. Wprawdzie nie jest to papier bibułowy tylko trochę mocniejszy ale dzięki temu jest bardziej wytrzymalszy.
  • papier do papilotów
    dodał: ~Marek, 13-04-2011, 22:54
    A powiedzcie mi na jak długo wystarcza Wam ten papier do papilotów ? Chodzi mi czy jedna paczka wystarcza na tydzień, miesiąc .... bo nie wiem ile powinienem kupi dla swojego yorka.
  • papier do papilotów dla yorka
    dodał: ~Zizi, 26-07-2011, 16:21
    Papier wystarcza na miesiąc

Strona 1 z 1

Wypowiedz się w tym temacie

Temat:
Treść:
Autor:
c f 9 c b
Wpisz znaki widoczne na obrazku:

Galeria zdjęć