legowiska dla psów

Forum: Pies na smyczy.

« Powrót | Rozpocznij nową dyskusję »

• Pies na smyczy.
    dodał: ~Anita, 10-03-2011, 23:23
    Hej mam pytanie mój york ma 5 mies i gdy chodzi na smyczy strasznie mnie ciągnie przy tym aż ziapie i wręcz się przydusza dodam ze ma szelki nie obroże.Proszę podpowiedzcie kiedy zacznie spokojnie chodzić przy nodze a może znacie jakąś metodę jak go nauczyć.

• dodał: ~Olunia, 15-03-2011, 12:05
    witaj ja mam ten sam problem z moim 6 msc yorkiem moj chlopak chce kupic mu taka obroze ktora sie zaciska jak pies ciagnie i ponoc pies w tedy przestaje ... nie wiem jak sie to sprawdza w praktyce...

• dodał: ~Iwona, 20-03-2011, 09:31
    A nie lepiej kupić psu rozwijana smycz np.na 7 lub 5 metrów?? być może piesek ciąga bo potrzebuje pobiegać bo ma nadmiar energii, nie biega Ci z pokoju do pokoju bardzo szybko???????????? poszukaj w tym problemu.

• dodał: ~Anita, 20-03-2011, 10:36
    Właśnie ma długą smycz rozwijaną, mimo wszystko ciągnie.A nie puszczę go samego bo boję się że wleci pod samochód lub podbiegnie do psa który go pogryzie.W domu bawi się z dziećmi jest ok.Gdy ma ochotę wychodzi na balkon często również wychodzi na spacer nie wiem co mam robić.Proszę o rady może ktoś wie jak mam go uczyć posłuszeństwa na spacerze.Dodam że w domu jest spokojny zna niektóre komendy np poproś, daj łapkę, siad lub daj głos więc jest rozumnym psiakiem.Wcześniej miałam problem bo wszystko gryzł w domu zwłaszcza kable i zabawki dzieci na szczęście przestał.Proszę o radę.Piesek ma 5 mies.
  • York na smyczy
    dodał: ~Gaga, 20-03-2011, 10:40
    Moim zdaniem powinnaś go nauczyć chodzenia na ringówce - na początku jest to duży kłopot, jednak z czasem Twój york nauczy się chodzić przy nodze i nie będzie wybiegał na ulice. Ringówka jest bardzo krótka a piesek się nie poddusi bo pasek służący jako obroża powinien przy niej być szeroki.

• dodał: ~Anita, 20-03-2011, 10:48
    Bardzo dziękuję.Właśnie niedawno zaczęłam skracać smycz gdyż tak podpowiedziała mi moja mama bo też ma psiaka.Ale to nic nie dało i dodam że smycz nie była za krótka,mój psiak tak mnie ciągnął że aż się podduszał i ziapał strasznie.Bałam się że sobie zrobi krzywdę.Pozdrawiam
  • York na smyczy
    dodał: ~Marek, 25-03-2011, 09:09
    Nie przejmuj się, przez pierwsze kilka tygodni tak będzie - będzie strasznie ziapał a nawet się krztusił - ale to normalne, po prostu musisz mu dać do zrozumienia że tak nie wolno a właściwą postawą jest chodzenie przy nodze pana

• dodał: ~Anita, 25-03-2011, 10:28
    Bardzo dziękuję:)pozdrawiam

Strona 1 z 1

Wypowiedz się w tym temacie

Temat:
Treść:
Autor:
l d z
Wpisz znaki widoczne na obrazku:

Galeria zdjęć