legowiska dla psów

Forum: pies

« Powrót | Rozpocznij nową dyskusję »

• pies
    dodał: ~`milka, 04-02-2011, 15:01
    Witam mam zamiar kupić yorka tylko niewię czy wziąść go z hodowli.Proszę napisać dobrą hodowlę wojwództwo opolskie
  • Droga milko
    dodał: ~kasia1986, 04-02-2011, 15:16
    wszystko zależy od tego ,czy jestes przygotowana na koszty kupna psa z rodowodem. czy chcesz je rozmnazac i chodzic na wystawy. przestrzegam przed kupnem pieska bez rodowodu z nieznanego zrodla!!!!! Ja swoje 2 yorki kupilam od znajomych gdzie mialam pewnosc,ze pieski sa Yorkami. Nie kupuj rowniez pieskow z ogloszen "york super mini" takie pieski nie istnieja!!!!!!!!!! Nie ma miniaturowej odmiany Yorka!!!!!!! minimialna waga dorosłego yorka powinna wynosic ok 2,3kg. Mniejsze okazy sa rownie kochane lecz niestety czesciej choruja, maja rzadszy wlos i czestsze problemy zdrowotne. Jeśli nie masz kogos znajomego od ktorego moglebys kupic pieska, najlepiej znajdz jakas hodowle i zapytaj czy nie maja rowniez pieskow pozarodowodowych (czyli takich ktorych rodzice i pozostale szczenieta z miotu posiadaja rodowod) serdecznie pozdrawiam i zycze powodzenia. Mam nadzieje, ze chociaz troszke pomoglam.
  • Tylko nie hodowla !
    dodał: ~Natalia, 06-02-2011, 16:11
    Wiesz ja radzę Ci abyś nie kupowała pieska z hodowli,ponieważ tam są chore pieski i może załapać jeden od drugiego ja wzięłam od znajomych i jestem bardzo zadowolona ani nie choruje nic się nie dzieje natomiast moja koleżanka kupiła z hodowli po dwóch dniach piesek zdechł:(
    Możesz także kupić na allegro lecz musisz wszystko dokładnie przeczytać jak jest i patrzeć po zdjęciach matki czy to na pewno jest yorczek :) Pozdrawiam :)

Strona 1 z 1

Wypowiedz się w tym temacie

Temat:
Treść:
Autor:
n 0 j
Wpisz znaki widoczne na obrazku:

Galeria zdjęć