legowiska dla psów

Forum: piesiek kuleje

« Powrót | Rozpocznij nową dyskusję »

• piesiek kuleje
    dodał: ~kasia, 02-01-2012, 11:01
    może ktoś miał podobny problem z Yorkiem,moja sunia od pewnego czasu kuleje na prawa tylnia łapkę,czasem jest ok a po chwili kuleje.czym to moze być spowodowane
    pozdrawiam
  • york kuleje
    dodał: ~Madzia, 02-01-2012, 11:05
    Prawdopodobnie ma uszkodzony staw. Miałam to samo - skończyło się operacją w klinice i przypiłowaniu kości. Sunia potem była na lekach uśmierzających ból przez 2 tygodnie.
  • kuleje
    dodał: ~Ania, 03-01-2012, 12:22
    Moja tez tak miała, okazalo się, że coś wbiło jej się między poduszeczki na lapkach a drugiego razu za duzo biegała po gorącym chodniku i sobie przytarła też kulala, kladla sie i ie chciala isc.
  • u nas było to samo
    dodał: ~homeopatyczna, 23-05-2012, 18:23
    niedorozwój głowki kości udowej, trzeba było operacyjbnie usunąć główkę kości udowej a później rehabilitowac psa. Symptomami sa :kulenie na łąpkę nie stawanie na niej , uniaknie stapania . Powoduje to silny ból u psiaka stąd nie chce jeść długo leży i poleguje . sCHORZENIE TO DOTYKA PSA W WIEKU SZCZENIECYM WTEDY KIEDY ROŚNIE POMIĘDZY 3 A 6 MIESIĄCEM ŻYCIA.Po operacji kiedy pieś ma już tzw.staw rzekomy trzeba leczyć psychikę psa i przekonać go do stawania na tej łąpie (wczesniej stawanie na niej pwoodowało ból i psiak to zapamiętał).Na wszelkie pytania w tj sprawie odpowiem szerzej na gg 3050722. Mój psiak ma teraz rok i smiga na czterech łąpakch , i nie wiadomo nawet ze przeszedł tak cięzką operację.Kosztowało to masę wysiłku z naszej strony ale było to nieodzowne . pozdrawiam
  • dodam iż dotyczy to oczywiście yorków
    dodał: ~homeopatyczna, 23-05-2012, 18:25
    mój pies był wychudzony jak sczeniak nie chciał jesc jak doszedł do siebie po operacji to teraz w wieku 1 roku wazy 2.2 kg:)

Strona 1 z 1

Wypowiedz się w tym temacie

Temat:
Treść:
Autor:
2 f p
Wpisz znaki widoczne na obrazku:

Galeria zdjęć