legowiska dla psów

Forum: pomocy!!!! moj skarb wymiotuje

« Powrót | Rozpocznij nową dyskusję »

• pomocy!!!! moj skarb wymiotuje
    dodał: ~justyna, 17-01-2011, 22:42
    moj york ma 10 tygodni mam go od 2 dni daje mu karme royal rozmiekczam woda je z apetytem ale po paru minutach wszystko zwraca, juz mu dalam zoltko z jajka ale tez zwrocil pomozcie bo nie wiem co mam zrobic nie wyglada na chorego bo jest bardzo aktywny i zainteresowany zabawami wiec nie wiem co mu dolega

• dodał: ~kinia, 18-01-2011, 09:23
    Witam
    Staraj sie yorczkowi dawac mniej a częściej, mały yorczek je łapczywie wszystko co mu dasz i mozliwe,że przez to wymiotuje, dobrze nie pogryzie tylko łyka i staje mu to na żołądku.
    Albo możliwe,że yorczek ma wrażliwy żołądek i zdarzy mu się zwymiotowac po któryms posiłku (ale nie po każdym) jednak kiedy będzie wymiotował dalej zgłoś się do weterynarza, bo możliwe,że yorczek ma jakąs bakterie, ale bądźmy dobrej myśli
    Pozdrawiam

• dodał: ~Gracja, 18-01-2011, 17:33
    Rozmoczoną karmę dobrze jest szczeniakowi pognieść. I tak jak napisała poprzedniczka dawaj mu w małych porcjach a częściej, i nie dawaj mu żółtka, A jak do jutra czy pojutrza nie przejdzie to idź do weta.

• dodał: ~justyna, 18-01-2011, 21:41
    dzieki wielkie za pomoc dzisiaj jest ok daje mu mniej jedzonka ale czesciej i jak na razie to nic sie nie dzieje a co do zoltka to nie wskazane czy co? wydawalo mi sie ze zoltko dobrze robi na brzuszek

• dodał: ~Gracja, 18-01-2011, 22:09
    Ja nigdy mojemu psiakowi nie podawałam żółtka(a szczególnie w tedy gdy miał problem z brzuszkiem) Więc ja nie polecam. Może też dla tego maluch wymiotował.

Strona 1 z 1

Wypowiedz się w tym temacie

Temat:
Treść:
Autor:
w b f
Wpisz znaki widoczne na obrazku:

Galeria zdjęć