legowiska dla psów

Forum: pomocy!!!!!! pilne

« Powrót | Rozpocznij nową dyskusję »

• pomocy!!!!!! pilne
    dodał: ~lolulili, 05-04-2010, 10:28
    od zawsze chciałam miec yorka. Mama sie nawet juz zgodzila ale problem tkwi w tacie. tata nie chce zeby jak to on mowi zeby w domu bylo nasrane. i tata nie chce zadnych gazet i pieluch a nie wierzy ze ja bym go wyprowadzala rano... mama przekonuje tate ale on jest nieugiety. prosze pomozcie mi!!!!!!!!!! prosze o pomoc!!!!!!!

• dodał: ~66Kaqa, 06-04-2010, 20:23
    Jeżeli ja bym miała taka sytuację powiedziała bym tacie:Tata! Co taki piesek może ,,nasrać''?! a jedna mała gazetka w moim pokoju nikomu życia nie skróci. Naprawdę uwierz choć raz we mnie! Nauczę tego pieska załatwiać swoje potrzeby na dworze. Nawet jak raz na jakiś czas ,,nasra'' w miejscu nie pożądanym...to sprzątnę. Wszystkie moje koleżanki maja yorki..itp itd.
    Jeżeli twój tata miał psa powiedz mu żeby tobie też na niego pozwolił.-Tylko powiedz to takim tonem żeby dotarło i żeby się nie pokłócić
    Życzę Ci aby twój ojciec się zgodził się na tego pieska;)
  • chcę mieć yorka
    dodał: wito, 06-04-2010, 20:29
    Zgadzam się z 66Kaqa. Stan się odpowiedzialną osobą, pokarz tacie że Ci bardzo zależy na tym aby mieć yorka, ale nie tylko na 5 minut tylko na zawsze. Pamiętaj że to żywe zwierzę i należy go pielęgnować przez całe życie (około 10-14 lat).

• dodał: ~66Kaqa, 08-04-2010, 14:09
    No zgadzam się z wito :) Musisz mu udowodnić że jesteś w stanie podołać temu obowiązkowi. Na przyszłe lata a nie na 1tydzień...

• dodał: ~Basia, 09-04-2010, 21:05
    u mnie było identycznie!!! Dostałam wreszcie pieska od koleżanki.... Tata nie odzywał się długo, ale nabiera przekonania bo widzi że przy psiaku robię. jak mnie nie ma podobno nawet bawi się z nim;) cóż... Każdy tata jest inny! Ale mają też swoje zalety;)

• dodał: ~lolulili, 16-04-2010, 15:51
    dzięki za pomoc w tym temacie

• dodał: ~lolulili, 16-04-2010, 15:52
    zobaczymy może tata się godzi
  • powodzenia!
    dodał: ~66Kaqa, 16-04-2010, 21:26
    Napisz jak ci poszło;))

• dodał: ~lolulili, 08-05-2010, 20:33
    tata dalej nie ugięty! nie długo będzie rozmawiać z tatą mojej koleżanki która ma yorka i jej tata będzie próbował przekonać mojego =)dla mnie to dobrze bo tata koleżanki jest taki że każdego przekona
    w ciągu dalszym razem z mamą pracujemy nad tym by tata się zgodził

• dodał: ~66Kaqa, 09-05-2010, 16:37
    Mam nadzieję że się uda;))

• dodał: ~lollili, 23-07-2010, 12:00
    dalej nic tata nie ugięty nie udaje się go przekonać ale na widok yorków zaczął się uśmiechać

• dodał: ~Paulinka, 08-11-2010, 19:30
    Ja miałam odwrotna sytuacje tata chciał a mama nie i o to samo chodziło kupki siuski i wychodzenie na spacer wkoncu nadchodziła moja 18stka i moj kochany Chłopak spełnił moje marzenie i kupił mi yorka przyprowadziłam go do domu była awantura z mama na drugi dzien york miał niby zniknac lecz ja postanowiłam spedzic dzien z yorkiem u mojego chłopAKA i przyjsc z nim na wieczor do domu z dnia na dzien mama sie przyzwyczaiła i sama pomagała mi w wychowaniu malenstwa teraz jest wszystko ok bo jak mozna nie po kochac takiej malej kruszynki;) powodenia

• dodał: ~lolulili, 10-11-2010, 15:44
    i dalej nic powoli trace nadzieje

• dodał: ~marcela, 11-01-2011, 18:35
    witam
    Mam dokładnie taką sama historie w domu wiec jak coś wymyśle to postaram się napisać:)

• dodał: ~lolulili, 07-03-2011, 20:51
    no i nic! psa brak i go nie będzie. ale to nic bo w zamian za to że nie pies to jest kot brytyjski krótkowłosy.taki liliowy BRIc =) ŚLICZNOŚCI MOJE KOCHANE:D taki kot to chyba nawet lepszy od psa. hihi. ale z resztą, jedno i drugie jest do kochania;)

Strona 1 z 2    Następna »

Wypowiedz się w tym temacie

Temat:
Treść:
Autor:
n i z
Wpisz znaki widoczne na obrazku:

Galeria zdjęć