legowiska dla psów

Forum: Pomocy

« Powrót | Rozpocznij nową dyskusję »

• Pomocy
    dodał: ~czekolada, 26-02-2010, 15:12
    Witam mam 6 miesięcznego yoreczka jest śliczna i grzeczna ale mam problem od tygodnia ja mam rękę w gipsie i niemogę ruszać ręką bo strasznie boli a przez to zaniedbałam moja suczkę w codziennym czesaniu bo ona się nauczyła i bardzo to lubi lecz teraz ja nie mam jak i zrobiły sie jej niezliczone kołtunki WSZĘDZIE nie do rozczesania( co mam teraz zrobić ? czy ją obciąć u fryzjera? Pomóżcie proszę .pozdrawiam .

• dodał: ~66Kaqa, 28-02-2010, 00:06
    To proste poproś kogoś o pomoc... :) ja bym ci chętnie pomogła no ale jak... :)
    Albo pójdź z nią do fryza niech on ja uczesze..i przy okazji np. obetnie pazurki lub obetnie troszkę włosów .....
  • :)
    dodał: ~...., 28-02-2010, 22:03
    Jeżeli masz jeszcze gips to najlepszym wyjściem byłoby kogoś poprosić lub pójść do fryzjera.
    A jeżeli masz zdjęty gips to możesz zrobić jej porządną kąpanie i zastosuj w tedy dobrego szampony i odżywki. jeżeli wyczujesz że twój york ma jeszcze dużo kołtunów możesz je posmarować oliwką dla dzieci. włosy mogą być trochę tłuste ale tylko do następnego kąpania.
    a jeżeli okaże się że jeszcze nie wszystkie kołtuny są rozczesane to kup najlepiej 100% olejek norkowy i spryskaj całego pieska z odległości ok.15-20cm. i dokładnie w czesz.
    Powinno pomóc a jak nie to jednak będziesz musiał wyciąć te kołtuny.

• dodał: ~66Kaqa, 02-03-2010, 14:07
    ja to samo napisała i napisała że ma gips.. a więc!! Jak nie będzie miała gipsu to będzie wiedziała co ma robić
  • :/
    dodał: ~....., 02-03-2010, 15:31
    i znowu się zaczyna.
    Zrozum 66Kaga, że tu na tym forum każdy może wypowiedzieć się nawet jeśli napisze to samo.
    ja napisałam też co "czekolada" ma zrobić po zdjęciu gipsu. Jeśli ta wiedza jej się nie pzryda to napewno komuś innemu.
    I takie małe pytanie.
    -Czy ja też krytykuje KAŻDĄ Twoją wypowiedz???
    Ja napisałam swoją rade a ty swoją i na tym dyskusja powinna się zakończyć.
  • Przepraszam za moją osobowośc
    dodał: ~66Kaqa, 04-03-2010, 21:05
    Hahahahah wiem ze się czepiam ale już taka jestem nie lubię jak ktoś po mnie powtarza lub po kimś innym. Daje się raczej nowe wiadomości.
    Przepraszam że tak zwracam uwagę ale już taka jestem. Jak komuś to przeszkadza to niech to oleje lub po prostu mi nic nie pisze bo ja o tym wiem:)

• dodał: ~....., 04-03-2010, 21:52
    Nie ma za co przepraszać:) każdy ma inną osobowość.
    Powiem jedno jesteśmy obie uparte i walczymy o swoją racje:)
    Pozdrawiam:)

• dodał: ~66Kaqa, 06-03-2010, 17:44
    Tak z tym się z tobą zgodzę:) Nie wiem jak ty ale ja kocham mieć racje:))

• dodał: ~lolulili, 05-04-2010, 10:22
    idz do fryzjera, popros kumpele o pomoc cos w tym stylu

Strona 1 z 1

Wypowiedz się w tym temacie

Temat:
Treść:
Autor:
x u e n n k o 5
Wpisz znaki widoczne na obrazku:

Galeria zdjęć