legowiska dla psów

Forum: pomóżcie,piesek malo je!!!

« Powrót | Rozpocznij nową dyskusję »

• pomóżcie,piesek malo je!!!
    dodał: ~ZAŁAMANA, 15-02-2011, 06:55
    Witam mam prawie 3 miesiecznego pieska wazy 80 dkg,dziś mija tydzień jak go kupilam,piesek duzo spi ale jak wstanie jest wesoly i zywy,macha ogonkiem na mój widok ale mam problem on malo je.Nie ma tak jak opisujecie ze je chetnie .w miseczce stoi cały czas karma,nie wydzielam mu mam 2 karmy juz kupione(royala i purine)mam jeszcze resztke karmy co dali mi ludzie od którj kupowalam.ale nie chce jesc ,próbowałam tez gotowac mu ryz z kurczakiem i marchewka i tez zjadl troszeczke i do wieczora nic.je moze 2 razy dziennie po pare kuleczek z reki z miseczki nie chce i to wszystko,czy to możliwe by tak mało jadł?w dniu kupienia bylam na szczepieniu lekarz powiedział żę jest zdrowy.DORADŻĆIE PROSZE WAS!!!!!!!!

• dodał: ~iwcia, 15-02-2011, 14:31
    Wiesz, moją sunię mam już ponad miesiąc, ale też ma prawie trzy miesiące. Na początku też był problem z jedzeniem, ale moja córeczka wpadła na pomysł, że nauczy ją jeść - nie śmiej się tylko - klękała na podłodze, nachylała się nad miską i wydawała odgłosy, jakby jadła, mlaskała. A sunia będąc zazdrosna, też podchodziła do miseczki i jadła :) I tak było przez kilka dni
    Śmieszne, co?
    Ale w ten właśnie sposób właśnie nasza sunia nauczyła się jeść, teraz podchodzi i je (royala)kiedy jej pasuje, już bez zachęcania :)

• dodał: ~zalamana, 15-02-2011, 15:26
    oj dziekuje Ci za odpowiedż,wcale mnie to nie smieszy kazdy sposob dobry by piesek zaczal jeść,spróbuje tak u mnie ale piesek boi sie dzieci jeszcze sie nieoswoil z dziecmi pozdrawiam i dzieki za odpowiedż:)

• dodał: ~iwcia, 16-02-2011, 10:04
    to sama spróbuj w ten sposób :)

• dodał: ~X, 16-02-2011, 12:03
    Mój ma 5 miesięcy i też nadal długo i często śpi, a jak miał 3 miesiące to 3/4 dnia przesypiał i całą noc. Szczenie tyle potrzebuje. Ja zaczęłam mu dawać jak miał 3 miesiące żółty i biały serek w malutkich kawałkach. Nic mu to nie szkodziło rośnie na pięknego i zdrowego psiaka. Może Twój potrzebuje zmiany w jedzenie daj mu coś nowego.

• dodał: ~załamana, 16-02-2011, 12:29
    ok dziekuje ,napewno spróbuje:)

Strona 1 z 1

Wypowiedz się w tym temacie

Temat:
Treść:
Autor:
0 7 z q x d m b
Wpisz znaki widoczne na obrazku:

Galeria zdjęć