legowiska dla psów

Forum: Pomózcie prosze!!

« Powrót | Rozpocznij nową dyskusję »

• Pomózcie prosze!!
    dodał: ~york, 08-02-2011, 10:16
    Moj york po fryzjerze jeste jakis smutny, nie chce sie bawic co do niego nie podobne:/ normalnie je, tylko leży cały czas na łózku i spi, wczoraj miał wyprózniane gruczoły dostał zastrzyk i nie przechodzi:( Juz nie wiem od czego to moze być:( Moze wy wiecie?? dzieki pozdr

• dodał: ~Ania, 08-02-2011, 12:02
    Może jest chory...idz do weterynarza żeby się upewnic. Jesli piesek ma apetyt i je a nie chce się bawic może poprostu mu sie nie chce, moze woli iśc spac spróbuj go zachęcic do zabawy a jeśli nie bedzie chciał to go nie zmuszaj napewno sam się jeszcze upomni. Smutny może byc tez po fryzjerze zalezy ile piesek ma i czy to 1 wizyta może nie było to dla niego zbyt przyjemne.
  • :)dziekuje za odpowiedź
    dodał: ~york, 08-02-2011, 19:50
    u lekarza bylam i wszystko wporzadku dostalam przeciwbólowy lek i lekarz pow ze wszytsko wporzadku ma:) tylko caly czas za ogonek jak idzie to cos mu tam przeszkadza ale to wlasnie po fryzjerze sie stalo wczesniej bylo ok. To nie mam sie chyba czym martwić??dzieku wielkie za odp

• dodał: ~Ania, 08-02-2011, 22:33
    Nie ma się czym martwic pieskowi pewnie nie spodobał sie fryzjer musi się przyzwyczaic. Może miał tam gdzies koło ogonka wiecej włosków a teraz mu ubyło i dlatego tak robi. Pozdrawiam
  • :)
    dodał: ~york, 09-02-2011, 09:48
    mam nadzieje ze przejdzie, obrażony jest na mnie :)
  • :( pOMOCY
    dodał: ~YORK, 10-02-2011, 14:37
    dZIS MIJA 7 DZIEŃ PO STRZYZENIU, MOJ DAFI JEST SMUTNY , MARUDNY NE CHCE SIE BAWIC,BOI SIE TEZ TROCHE, CZY TO MOZLIWE ZE KTOS UROK NA NIEGO MÓGŁ RZUCIC?U LEKARZA BYLAM I JEST OK WSZYSTKO.jUZ NIE WIEM CO MYSLEC:( MOZE POMOZECIE
  • :( Pomocyyy
    dodał: ~monia, 11-02-2011, 12:49
    co zrobic dafik po strzyzeniu jest smutny, skaka z łóżka na łózko, siedzi w miejscu, nie bawi, jest wystraszony, marudzi stało sie to po fryzjerze, moze wie ktos co moge zrobić?/ i czy przejdzie to!!:( niew iem co robic !!!:((

• dodał: ~Iwona, 12-02-2011, 20:58
    jest taka przyupadlosc u pieskow ze sie po prostu wstydza i koniec jak np po strzyzeniu sie tak zachowuje to musisz mu mowic ze wyglada ladnie itd i nie wolno sie smiac;) bo piesek to wie i trzeba mu pomoc sie przyzwyczaic
  • pomocy
    dodał: ~:), 01-03-2011, 12:57
    moj dafi ma na główce jakas plamke bordowa i wiecie moze od czego nie drapie sie po tym ani nic :/

• dodał: ~Marta, 04-03-2011, 22:20
    Zgadzam się z panią Iwoną. Wiem z autopsji:) Moja sunia po skończonej kąpieli i czesaniu chodzi dumna jak paw, z głowa uniesioną i tak jakby mówiła PATRZCIE JAKA JESTEM ŚLICZNA:) nawet na dworzu do obcych ludzi. I tak jest przez ok 3-4 dni (kąpię ja średnio raz w tygodniu) dzień 5-6 zachowuje sie zupełnie inaczej.Moja sunia nie jest juz strzyżona i wszystkie zabiegi zawiązane z kąpielą i przycinaniem włosków wykonuje sama po tym jak zawiodłam sie na psim fryzjerze:( Gdy poszłam z moim yorkiem do fryzjera, pani która wykonywała zabieg poprosila mnie o zostawienie mi suni i wyjście. Bardzo mnie to zaskoczyło ale zrobiłam to o co prosiła ponieważ postanowłam w tym czsie załatwic parę sprwaunków. Zupełny przypadek sprawił że wróciłam po chwili i zastałam mojego pas w dziwnym stanie. Wydawało mi sie a raczej bylam pewna że fryzjerka podala suni jakieś leki uspakajające. Zdenerwowałam sie strasznie, zabrałam sunię i więcej tam już nie wrócilam. Dziś uwazam że wybierając fryzjera trzeba uważac tak samo jak wybierajac dobrego lekarza! Nic nie sugeruję ale moja sunia długo wtedy nie mogła dojść do siebie i była osowiała:(
  • nie wiem co robic:)
    dodał: ~Ilona, 16-08-2011, 21:50
    Witam,
    wczoraj mój mąż zostawil naszego 8 miesięcznego yorka w samochodzie na minutke i włączył się na chwilę alarm. Niestety nasz maly skarb bardzo się wystraszyl, zawsze był bardzo pogodnym zrównoważonym pieskiem, który uwielbiał jeździć samochodem.Po tej sytuacji jest przerażony, nie chce się bawić swoimi ulubionymi zabawkamia i nie reaguje na nasze wolanie tylko się kuli. Bardzo proszę o inf. czy ktoś miał podobny przypadek i czy taka "trauma" u psiaka po kilku dniach minie. Obawiam się, żeby nie zraził się do wypraw samochodowych. Zdaję sobie sprawę, że każdy pies to indywidualny przypadek ale jestem "początkującym" właścicielem takiego małego szkraba i nie bardzo wiem co mam z tym zrobic:(
  • STRZYŻENIE
    dodał: ~monika r, 11-09-2012, 08:01
    Witam bardzo proszę o poradę mój 5 miesięczny york po fryzjeże ciągle się drapie czy to coś oznacza czy prowadzi do choroby bardzo proszę o poradę

• dodał: ~Normalny człowiek, 07-08-2014, 18:22
    Leczcie się wszyscy
  • Do "normalnego człowieka"
    dodał: ~Magda, 23-03-2017, 09:49
    Jestem osobą postronną. Przypadkiem natrafiłam na te wpisy. Jestem zaskoczona wpisem "normalnego". Dlaczego obrażasz ludzi? Jeśli ktoś jest wrażliwy i kocha zwierzęta to ma się leczyć?Jeśli człowiek pisze takie rzeczy, to sam powinien udać się po poradę lekarską.Pewnie nigdy nie miałeś/miałaś zwierzęcia i nie opiekowałeś/łaś się małą istotką zależną od Ciebie....szkoda, nie wiesz co cię ominęło.A może spróbuj...może nie jest za późno, abyś nabył/nabyła wrażliwości,odpowiedzialności i empatii.Pozdrawiam

Strona 1 z 1

Wypowiedz się w tym temacie

Temat:
Treść:
Autor:
5 4 5 k
Wpisz znaki widoczne na obrazku:

Galeria zdjęć