legowiska dla psów

Forum: Pomóżcie...

« Powrót | Rozpocznij nową dyskusję »

• Pomóżcie...
    dodał: ~lacky..., 21-10-2012, 19:37
    Witam serdecznie, piszę z takim problemem, 3 września oszczeniła mi sie suczka rasy york, urodziła sama tylko jendego psiaka. Piesek była karmiony wszytski porzebiegało ok, jak miał 3 tyg pojechałam z weta odrobaczył go i zwazył (16g). Potem na 5 tygodni tez byla odrobaczony i wazył 17g. Piesek od jakiegos 1,5 tygodnia nie jest juz karmiony przez suke i je sam starter puszke z royala - i bardzo mu smakuje. Dzisiaj rano suka zaczeła go bardzo intensywnie wylizywac po główce, po chwili wyciągnełam go i zobaczyła ze ma dziwne oczko, pojechała rano do weta i tam pani doktor wkropiła mu cos zielonego do oczu, i stwierdziła ze suka uszkodziła mu kawałki rogówki, wkropiła mu krople GENTAMICIN WZF 0,3%, i kazała mu to wkraplac 4 razy dziennie.powiedziała ze w takich przypadkach podają równiez antybiotyk ale stwierdziała ze ona jest za mały i niewiadomo jak zareaguje. Psiak o 13 chętnie zjadł troszke pochodził dostał ponownie kropelki, i teraz około 16 tez dostał kropelki i dałam mu jest ale juz tak się kiwał jakby sił mu brakowało... Pomóżcie co sie z nik dzieje, czy zmienią weterynarza czy oni wsztsko robioą czy można wiecej? Piesek jest małe bo idzie mu 7 tydzien a wazy jakies 18g. Prosze o odpowiedź co z nim zrobić jeszce?

Strona 1 z 1

Wypowiedz się w tym temacie

Temat:
Treść:
Autor:
h g n j e e
Wpisz znaki widoczne na obrazku:

Galeria zdjęć