legowiska dla psów

Forum: PORADZCIE MI

« Powrót | Rozpocznij nową dyskusję »

• PORADZCIE MI
    dodał: ~paulineczka2007, 09-09-2009, 22:24
    KUPIŁAM YORKA SUKE W ZESZŁY ROKU. I PAN KTÓRY MI JA SPRZEDAŁ POWIEDZIAŁ ZEBY USZY MOGŁY JEJ STAC MAM JE WIĄZAC GUMKA-A JA NIE ROBIŁAM TEGO BO NIE CHCIAŁAM JEJ KATOWAĆ!!! ZRESZTA WETRYNARZ POWIEDZIAŁ ZE Z CZASEM SAME JEJ STANĄ-NOI TU JST PROBLEM SUKA MA ROK I OKLAPNIĘTE USZY.... A POZOSTAŁE Z TEGO CO ZAUWAZYŁM MAJA STOJACE I CO JEJ DOLEGA???
  • Uszka :)
    dodał: ~Edyta, 14-09-2009, 13:28
    Aby uszka yorka mogły stać, należy przycinać na nich włosy, ponieważ włoski ciążą. Jeżeli to nie pomaga, w ostateczności można je jeszcze czymś podkleić.Mam nadzięję, że pomogą Pani moje porady :)
    PS. Mój york ma 3 miesiące i uszy już mu prawie stoją.
    Pozdrawiam :)
    Edyta.
  • uszka
    dodał: ~Kasia, 21-09-2009, 00:07
    hej tak jak napisała Ci Edyta obcinaj włosy na uszkach,moja ciocia obklejała delikatnie plasterkien na dzień uszka a kawałkiem plastra sklejała je,ale Nuka miała jakieś 4 miesiące.Ja mojej Misi nic nie robiłam i stoją.pa
  • uszy u yorka
    dodał: wito, 27-09-2009, 18:11
    Pani Paulino z yorkiem w tym wieku będzie Pani miała problem, aby uszka stanęły, ponieważ chrząstka uszna wzmocniła się na tyle ,że uszko ukształtowało się jako opadające ku dołowi. Oczywiście można próbować usztywnić je od wewnątrz oraz skleić, jednak nie gwarantuję skuteczności tej metody.
  • obcinanie włosków na uszach
    dodał: ~~~Marcia~~, 05-11-2009, 12:52
    jak, kiedy i gdzie trzeba podcinać tewłoski ?
    czekam na odpowiedź ( jak najszybszą ).
    Jak komuś to poskutkowałoto proszę o radę :)
    BŁAGAM SZYBKO !!!

Strona 1 z 1

Wypowiedz się w tym temacie

Temat:
Treść:
Autor:
8 l 4 m
Wpisz znaki widoczne na obrazku:

Galeria zdjęć