legowiska dla psów

Forum: poród w 52dniu ciąży i maleńki szczeniaczek!!!

« Powrót | Rozpocznij nową dyskusję »

• poród w 52dniu ciąży i maleńki szczeniaczek!!!
    dodał: ~robik3210, 03-12-2010, 20:14
    witam moja sunia urodziła w 52dniu ciąży!!!była pod stała kontrolą weterynarza, twierdziła cały czas iż jest ok!poród zaczął się nagle i jak na złość weterynarza nie było w pobliżu, ale ok z tym dałam sobie rade!!pierwszy piesek urodzil sie zdrowy, drugi martwy, trzeci płod był wogle nie rozwiniety a czwarty urodził sie bardzo mały ale żył i żyje do dziś lecz nie potrafił ssać ja go tego nauczyłam, dokarmiam go butelką gdyż ma duże trudności ze znalezieniem sutka z mleczkiem mamusi!!!pierwszy narodzony szczeniak ślicznie przybiera na masie i jest kochany a ten maluszek niestety tak nie rośnie jak na razie ma tydzień i urosła mu tylko pupcia i brzusio wiele więcej nie widać zeby przybierał na masie prosze jeśli ktoś może mi odpowiedzieć dlaczego moja sunia tak szybko urodziła juz w 52dniu??i co będzie z maluszkiem czy jak będę go dokarmiała będzie ok?czy może cos mu się stać??czy może być chory?niestety mój weterynarz kiwa głowa i nie za wiele potrafi powiedziec prosze o pomoc!!!

• dodał: ~Gracja, 03-12-2010, 21:08
    to dziwne że poród odbył się tak wcześnie, ale może jakiś uraz suczki, czy coś innego się przyczyniło do tego.A czy na pewno dokładnie obliczyłaś te dni porodu, od pierwszego krycia???
    Dobrze że pieski przeżyły 1 tydzień co nie znaczy że są bezpieczne. Tego maluszka dobrze że dokarmiasz ale mam nadzieje że specjalnym mlekiem dla szczeniąt, bo od normalnego psiaczek może mieś poważna problemy. Mojej znajomej urodziły się szczeniaczki i jeden był maleńki i sunia nie chciała go karmić więc był dokarmiany lekiem suni, i przeżył. Jeżeli weterynarz nie może ci na to pytanie odwiedzić może warto poszukać innego weta:)

Strona 1 z 1

Wypowiedz się w tym temacie

Temat:
Treść:
Autor:
m f k y 9 f
Wpisz znaki widoczne na obrazku:

Galeria zdjęć