legowiska dla psów

Forum: problem z sikaniem u yorka

« Powrót | Rozpocznij nową dyskusję »

• problem z sikaniem u yorka
    dodał: ~dorota, 18-02-2010, 00:21
    mam 10 miesiecznego yorka.kupilam go jak mial 4 msc.piesek nigdy nie wychodzil na dwor tylko sikal w domu na pieluszki.do tej pory ,mimo ze bardzo czesto wyprowadzam psa na dwor,piesek sika po calym domu.prosze o rade,probowalam wszystkiego.
  • .....
    dodał: ~...., 19-02-2010, 10:54
    Pani piesek może w ten sposób znaczyć swoje terytorium. Należy po takim incydencie w nie dłuższym czasie niż 15minut wziąć pieska do tego miejsca gdzie zrobił siusiu pokazać mu i po wiedzieć fuj ,de...
    i lekko skarcić. proponuje też aby po każdym załatwieniu na pieluszkę przez jakiś czas pani go nagradzała.

• dodał: ~tosia , 22-02-2010, 21:53
    mojego jorka wyprowadzałam co 40 min na dwór to poskutkowała pies nie chciał robic w domu ale na dworze .prosze sprubowac
  • posikiwanie w domu
    dodał: ~aneta, 25-02-2010, 11:10
    Moj york ma 7 miesiecy i mam pdobny problem. W dzien wychodzi 5 razy na spacery o stalych godzinach , jednka kiedy przychodzi pozny wiczor lub noc pies zalatwia sie na mate. jak go odzwyczaic tego, zeby wytrzymywal przez noc do rana??? Wiem ze potrafi wytrzymac bo zostaje sam w domu na pare godzin i nie zalatwia sie na mate.

• dodał: ~....., 28-02-2010, 22:21
    Nie stet pieska nie do się tak nauczyć. Może pani go nauczyć żeby nocą załatwiał się w jedno miejsce.
    Lub może pani z nim wychodzić gdzieś tak o 5-6rano.
  • Czytajmy poprzednie posty!!!!
    dodał: ~Oczywiscie 66Kaqa, 04-03-2010, 21:08
    Kurcze ludzie czytajcie inne posty!!!! Andrzej miał podobne pytanie o sikaniu yoreczka w domu
  • kombo 98
    dodał: ~kombo98, 13-10-2011, 16:17
    moj york ma pol roku i sika nawet ja przyjdzie zdowru a na dworze sie zaltwie o co chodzi wiecie
  • sikanie
    dodał: ~jarek, 18-10-2011, 18:50
    Jest jeszcze jedna sprawa - może nie wytrzymywać i często oddawać mocz z powodu zapalenia dróg moczowych, ew. kamicy moczowej. W takim przypadku podstawową sprawą zawsze jest zaniesienie moczu do badania, do swojego weterynarza.

• dodał: ~juliana, 26-02-2012, 14:35
    ja również mam problem dostałam na święta 3 letnią suczkę nauczona jest wychodzic na dwór i nie ma problemu z zalatwianiem się, ale ona zaczęła załatwiać się w domu coraz krocej trzyma mocz jak potrafiła trzymać 7 h bez problemu tak teraz co 4 h latam na dwór bo inaczej mam nalane w domu. wiecie moze dlaczego coraz krócej trzyma mocz?
  • 100% SPRAWDZONE
    dodał: ~Raczeek, 26-03-2012, 11:27
    PROBLEM WYNIKA Z TEGO ZE OD PIERWSZYCH DNI ZANIEDBALIŚMY WYCHOWANIE TERAZ JUZ ZA PÓŹNO NA ŚCIERKI, PIELUSZKI , GAZETY "DLaczego" bo całe mieszkanie jest zaznaczone jako teren psa i dla niego nie ma juz róznicy gdzie to robi a yorki nie sa zbyt pamiętliwe - zawsze dbałem o to od samego początku , jeszcze jak mieszkałem z mama - ma yorki od zawsze ale ona mieszka w domku, to sprawa jest łatwiejsza, ale z moim obecnym pieskiem miałem ten sam problem i co naj gorsze mieszkam w bloku na 4p.
    Zrobiłem tak. wyciołem kuwete z kartonu i poszedłem po piasek do piaskownicy , dlaczeg z piaskownicy bo za pewne jest na nim zapach innych zwierząt i pies chce od razu tam zaznaczyć swoją obecnośc po przez siusiu :) , podziałało od razu na poczatek go postawiłem obok kuwety niech sie na spokojnie oswoi , po chwili wszedł do środka powojował troszke :) ( ma 13 tyg) i załatił sie grzecznie i tak juz zostało . tylko pamiętajcie zeby piasek przesiać przez sitko zeby uniknąć nie potrzebnych skaleczen bo kto wie czy tam nie ma szkła , po 2 tyg zamienie piasek na żwirek lepiej neutralizuje zapachy . życze powodzenie :)

• dodał: ~Paulina, 08-04-2012, 13:33
    Miałam podobny problem np. wyszłam z moim Yorkiem na dwór w ogóle się nie załatwiła, lecz jak wróciłam do domu to tam zrobiła kupkę! ale teraz częściej z nią wychodzę i nauczyła się załatwiać na polu. wystarczy częściej wychodzić z pieskiem na dwór Pozdrawiam :)

Strona 1 z 1

Wypowiedz się w tym temacie

Temat:
Treść:
Autor:
k k q 2
Wpisz znaki widoczne na obrazku:

Galeria zdjęć