legowiska dla psów

Forum: Pytanie

« Powrót | Rozpocznij nową dyskusję »

• Pytanie
    dodał: ~Gracja, 28-07-2009, 21:40
    WITAM:)
    POSIADAM YORKASHIRE TERRIERA PO RODOWODOWYCH RODZICACH, LECZ BEZ UPRAWNIAŃ HODOWLANYCH.
    CZY DLATEGO MÓJ YORK NIE POSIADA RODOWODU??
    CZEKA NA ODPOWIEDŹ.
    DZIĘKUJĘ:)
  • York bez rodowodu
    dodał: wito, 28-07-2009, 22:04
    Witam
    Pani york nie będzie posiadał rodowodu, ponieważ ani ojciec ani matka nie były wystawiane na wystawach, gdzie powinny być ocenione przez sędziego. Yorki powinny "zaliczyć" 2 wystawy krajowe oraz 1 międzynarodową z oceną bardzo dobrą (dot. suk) oraz doskonałą (dot. psów). Wówczas ZKWP przyznaje takiemu pieskowi tytuł suki hodowlanej - i po takiej sucze szczeniaki są z rodowodem. Niestety w Pani przypadku hodowcy nie chciało się po prostu tych yorków wystawiać na wystawach.
  • York bez rodowodu
    dodał: ~Gracja, 29-07-2009, 11:56
    Dziękuje za odpowiedź.
    Czytała na pewnym forum że YORKSHIRE TERRIER ważący mniej niż 2kg. to piesek raso podobny.
    Cy to prawda???
    Pozdrawiam:)
  • York bez rodowodu
    dodał: ~Gracja, 29-07-2009, 11:56
    Dziękuje za odpowiedź.
    Czytała na pewnym forum że YORKSHIRE TERRIER ważący mniej niż 2kg. to piesek raso podobny.
    Cy to prawda???
    Pozdrawiam:)

• dodał: ~katla, 05-10-2009, 21:08
    Miałam 3 miesiecznego yorka terriera;suczke wazaca 1.400 kg.Po ostatniej wizycie weterynarza było wszystko w porzadku,rozwijała sie prawidłowo.Za miesiac miała dostac ostatnia szczypionke przeciw nosowce lecz przed dnia tzn w połowie miesiaca weterynarz kazal mi przyjsc jeszcze na odrobaczenie psinki wiec poszłam.Po 20 minutach dostania srodka doustnego na odrobaczenia psinka dostała paralizu łapek.Szybko pojechalam z nia spowrotem do wetyrynarza ale niestety nie udało sie jej uratowac.Weterynarz stwierdził ze zrobił sie zator płucny.Chciałabym sie dowiedziec jaka była przyszczyna byla tego przypadku?Czy czasami nie przedawkowanie srodka przec odrobaczeniu?czekam z niecierpliwoscia na odpowiedz.Rozpaczona Katla

Strona 1 z 1

Wypowiedz się w tym temacie

Temat:
Treść:
Autor:
s f a m g t
Wpisz znaki widoczne na obrazku:

Galeria zdjęć