legowiska dla psów

Forum: Rady

« Powrót | Rozpocznij nową dyskusję »

• Rady
    dodał: ~~~ania W., 06-08-2009, 11:55
    Znam się troszeczkę na yorkach . Na psach się znam.
    Lubię zwierzaczki ;** Na tym forum możecie pisać swoje problemy . A ja postaram się wam pomóc jak mogę . Więc zaczynajcie pisać . Na to forum postaram się zaglądać codziennie . Chyba , że nie będzie mnie w domu . W takiej sytuacji zajrzę drugiego dnia . Mam nadzieje , że moje rady się przydadzą .
  • Jak ??
    dodał: ~~Dominika W.., 06-08-2009, 12:00
    Jak mam namówić mamę i tatę na pieska ??
    Jak ty wiesz to odpowiedz bardzo cię proszę !!
    Proszę o radę !!
  • Rada dla ~Dominika W..
    dodał: ~~~ania W., 06-08-2009, 12:07
    Rada dla ciebie moja brzmi :
    Postaraj namówić rodziców . Ale nie tak : Mamo , tato proszę kupcie mi pieska . Tylko inaczej .
    Np .: Pytasz mamę czy jak będziesz starsza to się zgodzi . I jak będziesz miała dobre oceny ( jeżeli masz złe to poproś kolegę / koleżankę o pomoc w nauce ) . Udowodnij rodzicom , że dbasz o siebie . Czyli umiesz się sama przygotować do szkoły , wykąpać . I może się Mama zgodzi , lecz to nie pewne .
    Mam nadzieje , że ta rada chociaż się odrobinę przyda !
    Z pozdrowieniami ~~ ania W .

• dodał: ~Ashley, 17-08-2009, 14:47
    Ja mam tez ten problem tylko ja juz mam 3 psy ale ja bym chciala mieć yorka tylko że mój tata nie lubi małych psów co mam zrobić??
  • Rada dla ~Ashley ....
    dodał: ~~~ania W., 19-08-2009, 19:41
    Rada dla ciebie brzmi :
    Skoro tata nie lubi małych piesków to czy lubi je mama ? Jeżeli tak to poproś ją , żeby namówiła tatę , jeżeli nie to nie wiem .. Jeszcze pomyślę nad radą jak mama nie będzie lubiała yorków ..
    Pozdrowienia ~~ania W.
  • Korzystanie z kuwety.
    dodał: ~Daga, 19-08-2009, 20:28
    Poradź mi jak mam nauczyć mojego Kimiego z korzystania z kuwety. Jest u mnie 5 dni. I siusia gdzie popadnie.
  • Rada dla ~Daga
    dodał: ~~~ania W., 20-08-2009, 22:02
    Rada dla ciebie brzmi :
    Posłuchaj na razie szczeniak jest mały .
    I oznacza teren . Możesz rozłożyć gazety na podłodze . Ale ja myślę , że lepszy pomysł to często wypuszczanie pieska na dwór , i wyprowadzanie na spacery . Jedna dziewczyna powiedziała , że najlepiej jest spryskać specjalnym sprejem szafki i podłogę .

Mam nadzieję , że któraś z tych rad pomoże .

Pozdrowienia ~~~ania W.
  • Stojące uszka
    dodał: ~Martyna, 29-08-2009, 22:45
    witam:)
    Chciałabym się zapytać w jakim wieku szczeniaczkowi Yorka stają uszy?????
    Pozdrawiam:]
  • Rda dla ~Martyna .
    dodał: ~~~ania W . , 03-09-2009, 16:32
    Martynko kiedy będe miała czas to napiszę ci . ale się nie martw .
    Pozdrowienia .

• dodał: ~~~Martina~~, 05-11-2009, 13:59
    jak i gdzie się obnina wły na uszach yorkowi ?
  • Włosy u yorków
    dodał: ~York maniak, 08-11-2009, 12:28
    Włosy na uszach goli się i obcina na 1/4 wysokości ucha. Powinny być obcięte w trójkąt i wygolone na króciutko. Takie ścięcie to charakterystyczna cecha u yorków.
  • czyszczenie uszu
    dodał: ~ewa, 08-11-2009, 16:53
    proszę o radę w sprawie czyszczenia uszu i usuwania włosków z uszu czy można tak robić?polecała mi to pani która jej podcinała włosy
  • Czyszczenie uszu yorkom
    dodał: wito, 08-11-2009, 21:19
    Witam
    Yorkom czyści się uszy raz na tydzień. Najlepiej wykonać tą czynność wacikiem nasączonym ciepłą wodą. Co do wyrywania włosków z uszu - to są specjalne zasypki którymi zasypuje się uszy yorka i po paru minutach można bezboleśnie wyskubać mu włoski z wewnątrz ucha.
  • oczy
    dodał: ~beata, 23-06-2010, 21:50
    moj york tajgerek 10 miesięcy ma problem z ropiejacymi oczkami niewiem czy to alergia czy zla dieta pomocy
  • odp na oczy
    dodał: ~weti, 24-06-2010, 10:52
    Przemywaj pieskowi oczka Świetlikem, można go kupić w aptece. Pozdrawiam.

Strona 1 z 2    Następna »

Wypowiedz się w tym temacie

Temat:
Treść:
Autor:
9 r h 9 6 t i
Wpisz znaki widoczne na obrazku:

Galeria zdjęć