legowiska dla psów

Forum: Smierdzi z pyszczka

« Powrót | Rozpocznij nową dyskusję »

• Smierdzi z pyszczka
    dodał: ~Ela, 28-01-2012, 16:23
    Witam mam 5 miesiecznego yorka strasznie smierdzi mu z pyska a nawet okropnie jest na suchej karmie boscha do tego dostaje jeszcze mieso fileta z marchewka je owoce jaka moze byc przyczyna prosze o pomoc
  • ...
    dodał: ~Natalia, 04-02-2012, 11:41
    A dawałaś mu kostkę do czyszczenia zębów ?
    Może by pomogło .

• dodał: ~docia, 17-02-2012, 13:42
    A sprawdz czy na zabkach nie osadza sie kamien jesli tak to idz do weterynarza na zdjecie go z zebów
  • zapach
    dodał: ~anakonda, 26-02-2012, 20:33
    nie kamien tylko jak sie psu gotuje to tak jest. yorki maja krotki przewod pokarmowy i niestety blisko zoladka i tak dalek i czuc rozkladajace sie miecho i warzywa. moja tez tak miala. przestalam gotowac dostaje royal canina bialy ser i jest ok:)

• dodał: ~Natalia P., 01-03-2012, 18:03
    Daj mu Dentastix. Jeżeli kupisz duży to łam na pół i dawaj mu co dziennie połowę. Jeżeli nie będzie chciał jeść to idź do weterynarza. On da Ci specjalną pastę i szczoteczkę do zębów. Ja od początku daję mojemu Yoreczkowi co dziennie połowę dużego lub cały mały Dentastix i nie mam problemu z nie miłym zapachem z pyszczka. :)
  • JEST BARDZO AGRESYWNA
    dodał: ~gośka, 11-06-2012, 08:26
    MAM 2 LETNIĄ SUNIĘ I ROBI SIĘ CORAZ BARDZIEJ AGRESYWNA JAK PRZYJDĄ DO NAS GOŚCIE TO NIE POTRAFIĘ JĄ USPOKOIĆ PROSZE O POMOC GOŚKA

Strona 1 z 1

Wypowiedz się w tym temacie

Temat:
Treść:
Autor:
1 b k
Wpisz znaki widoczne na obrazku:

Galeria zdjęć